Volejte NONSTOP
Kontaktujte nás

+420 800 100 359

Menu

Nacházíte se zde: Úvod Pohřby Pohřeb s obřadem Tradiční pohřby

Tradiční a církevní pohřby

  • Tradiční pohřby v obřadních síních, kaplích a kostelech
  • Smuteční rozloučení za účasti pozůstalých a následné
    zpopelnění v krematoriu nebo uložení do hrobu

Záleží pouze na Vašem rozhodnutí, jakou obřadní síň, kapli či kostel si vyberete.

Objednat pohřeb on-line Domluvte si schůzku

Balíček

Tradiční pohřeb s obřadem

od 28 999 Kč
 Možnost i na splátky

Objednat pohřeb on-line

Kontaktujte nás

V rámci tradičních pohřbů nabízíme

Pohřeb se smutečním obřadem v Obřadní síni

  • Jedná se o klasické smuteční rozloučení za účasti pozůstalých v obřadní síni kdekoliv v ČR a následné zpopelnění v krematoriu, popřípadě uložení do hrobu / hrobky na hřbitově. Záleží na Vašem rozhodnutí, jakou obřadní síň si vyberete. Rozloučení lze rozdělit třeba na veřejnou a neveřejnou část.

Církevní pohřeb v kostele či kapli

  • Církevní rozloučení v kostele patří k nejdůstojnějším pohřebním obřadům vůbec. Prostředí, architektura, pohřební limuzína, to vše zajistí duchovní atmosféru. Pokud se rozhodnete pro církevní obřad v kostele nebo v kapli, zajistíme pro Vás vše potřebné:

Pohřeb do země na hřbitově

  • Může proběhnout jak za účasti pozůstalých, tak bez ní.
  • Naše nabídka služeb spojených s uložením zesnulého do hrobu je kompletní, tzn. včetně zajištění výkopu hrobu, výzdobu hrobového místa vč. vystýlky hrobu, zajistíme bezpečnost a úpravu okolí pro smuteční hosty, místa květinových darů, řečníka či kněze k promluvě přímo na hřbitově.
  • Na přání zajišťujeme i reprodukovanou či živou hudbu, ozvučení, atd.

od 28 999 Kč
Možnost i na splátky

Pomůžeme Vám vyřešit
všechny starosti s pohřbem

Kompletní servisa rychlé jednání

Kompletní servis
a rychlé jednání

Osobní přístupa empatie

Osobní přístup
a empatie

Dostupnéceny

Dostupné
ceny

Široký výběrsmutečních předmětů

Široký výběr
smutečních předmětů

Profesionalita30 let tradice

Profesionalita
30 let tradice

Co budete potřebovat

Občanský průkaz objednavatele
nutné
Oblečení pro zemřelého
vhodné
Občanský průkaz zemřelého
je-li k dispozici
Fotografie zemřelého pro úpravu
vhodné
List o prohlídce zemřelého
je-li k dispozici

Reference našich klientů

Přečtěte si více než 200 hodnocení našich zákazníků

Dámy a pánové,
Ještě jednou bychom Vám jako rodina chtěli poděkovat za mimořádnou službu. Bylo to perfektní.
Děkujeme!

S pozdravem,
Ferdinand Schwarzenberg
Ferdinand Schwarzenberg
01. 02. 2024 E-mail
Vážení,
dovolte mi, abych vyjádřil srdečné poděkování vašemu týmu ELPIS za naprosto profesionální celkovou přípravu a realizaci služebního pohřbu našeho tragicky zesnulého kolegy, kapitána Policie ČR V. V. Jeho náhlá ztráta byla velkou ranou nejen rodině, ale i všem kolegům.
Empatický, skutečně lidský přístup vašich pracovníků zásadním způsobem přispěl k důstojnému průběhu smutečního obřadu, který tak byl tím, čím skutečně má být. Posledním rozloučením, vzpomínkou a uctěním památky.

Velké díky vám všem.
plk. dr. Jiří Ignác Laňka policejní kaplan
Dobrý den,
Před měsícem jsem u vás zařizovala kremaci maminky. Tímto bych strašně moc ráda poděkovala paní Ivetě Matysové která po telefonu byla nesmírně laskavá, když jsem jí týden v kuse volala a ptala se na to samé, s velkou laskavosti odpovídala na mé dotazy.
Když jsme do Motola jeli vyzvednout urnu, paní byla tak milá, že z člověka který prožívá velkou bolest v té chvíli opadl stres. Již dlouho jsem se nesetkala z někým kdo je opravdu na svém místě.
Moc Děkuji Johana S., dcera po zesnulé Kristýně Š.
Johana S. kancelář Motol
17. 02. 2023
Dobrý den,
chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní Renatě Kubátové, za milý a přátelský přístup plný empatie a soucitu. U Vaší pohřební společnosti jsem začala vyřizovat pohřeb mé maminky před 14 dny. Zemřela v Diakonii v Krabčicích u Roudnice nad Labem. Já žiji s rodinou na severní Moravě, tudíž jsem se rozhodla pro Váš pohřební ústav, u kterého lze vše vyjednat po telefonu a emailu. Paní Kubátová ke mně byla velmi vstřícná a ochotná s čímkoliv pomoci. Vše mi vysvětlila a společně se nám na tu dálku podařilo sjednat pohřeb podle našich požadavků i přes veškeré potíže, které tuto událost komplikovaly. Pohřeb byl 14. 10. 2022 v krematoriu ve Strašnicích a vše proběhlo podle domluvy. Obřad byl pěkný a důstojný. Myslím si, že by se mamince moc líbil. Chtěla bych poděkovat i Vašim pracovníkům, kteří ve Strašnicích byli mou oporou svým citlivým jednáním a také děkuji všem, kteří se podíleli na úpravě a oblékání těla maminky. Byla hezká a jakoby spala. Děkuji moc za vše.

S pozdravem Petra G.
Petra G. kancelář Smíchov
17. 10. 2022
Dobrý den, pane Kubíčku,

chtěla bych poděkovat za precizně připravený obřad uložení urny, který proběhl včera na hřbitově ve Vršovicích. Chování pracovníků pohřebního ústavu bylo velice profesionální a vstřícné, což přispělo k důstojnému průběhu obřadu.
Dana L. kancelář Bulovka
Dobrý den,

moc Vám děkuji. Zároveň moc děkuji p Petře Podroužkové za krásný a citlivý přístup kterým se snažila pomocí v této těžké chvíli. Odcházela jsem s pocitem, že bude o maminku na poslední cestě dobře postaráno. Jsem moc spokojena a přeji Vám více takových zaměstnanců.

Ještě jednou děkuji
Jarmila H. kancelář Brandýs nad Labem
Vážená pani Podroužková,

rozlúčka s mojim milovaným partnerom sa odohrávala vo velmi dostojnej atmosfére, umocnenej krásnym priestorom Malej obradnej sieni v Strašniciach. Chcem sa Vám aj touto formou poďakovať za pomoc v neľahkej chvíli.
Mária H. kancelář Brandýs nad Labem
Dobrý den,

velmi moc bych Vám chtěla poděkovat, kytice byla nádherná, díky té směsi květin výjimečná a vlastně veselá a přesně takto na našeho kamaráda a kolegu vzpomínáme.

Děkuji Vám velmi moc
Eva K. květinový servis


Jsme nejlépe hodnocená pohřební služba z Prahy a okolí

5,0 / 5

4,8 / 5

Nevybrali jste si? Nabízíme i tyto pohřby

Nahoru