Volejte NONSTOP
Kontaktujte nás

+420 800 100 359

Menu

Nacházíte se zde: Úvod Kanceláře Praha 5 - Motol

Pohřební služba Praha 5 - Motol

Kancelář našeho zprostředkovatele na Praze 5 je otevřená každý všední den. Personál disponuje vším potřebným pro sjednání pohřbu a kompletních smutečních služeb.

Adresa

Pohřební služba Praha 5 - Motol
V Úvalu 237/28  (druhý dům od lékárny)

Telefon

227 072 216   NONSTOP převoz zemřelého  800 100 359

Otevřeno

 • Po-Pá: 8.00- 16.30 hod.
 • So, Ne a svátky: zavřeno

Informace

Kancelář najdete u spodní brány Nemocnice v Motole, v ulici V Úvalu. Parkování možné před naší kanceláří - platba v platebním automatu v hotovosti / kartou. Pohřební služba Praha 5 a Pohřební služba Praha 6 najdete 750 m od Nemocnice Na Homolce. Službu zajišťuje pro ELPIS s.r.o. na této pobočce partner - společnost EXTERNAL SERVICES s.r.o.

Parking

Možnost placeného parkování hotovost / karta na smíšené zóně před pobočkou.

Spojení a dostupnost

 • Autobusy: zast. Kudrnova 167
 • Metrolinka A, stanice „Nemocnice Motol“

Reference našich klientů

Chtěla bych tímto ze srdce poděkovat všem pracovníkům firmy Elpis za důstojný pohřeb mého otce.
Logistika pohřbu nebyla jednoduchá, neboť pohřební obřady probíhaly na dvou místech v Olomouci, v pravoslavné katedrále a potom v Praze, ve hřbitovním kostelíku, s následným uložením rakve do hrobu.

Vše probíhalo podle dohodnutého itineráře, včetně včasného příjezdu do obou lokalit, vystavení rakve, květinové výzdoby, výkopu a přípravy hrobu. Zaměstnanci firmy Elpis (se kterými jsem měla možnost při pohřbu komunikovat) byli všichni velmi vstřícní a chovali se velmi důstojně včetně smeknutí klobouku a poklony před spuštěním rakve do hrobu

Zvláště bych chtěla vyjádřit velké poděkování paní Matysové na pobočce v Motole, která mi nesmírně pomohla již při prvním telefonickém kontaktu svým laskavým a klidným hlasem. V kanceláři se mnou pak krok po kroku probírala jednotlivé detaily obřadu, nepospíchala na mě, jako kdyby měla celé odpoledne vyhrazené pouze pro mě.
Všem pracovníkům ještě jednou děkuji za jejich profesionalitu a empatii.
Bohdana K.
Bohdana K.
02. 04. 2024 Google
Zdravím Vás.
Rád bych touto cestou poděkoval za Vaše služby. Počátkem března zemřel můj otec a jeho poslední cestu zařizovala u Vašeho pohřebního ústavu paní Iveta Matysová z pobočky Motol.

Úmrtí blízkého je vždy velmi smutnou událostí a člověk je tak nějak citlivý na jakékoliv vnější podněty. O to víc si pak váží pomoci a i obyčejného, dobrého slova, které je v této době proneseno. Vzhledem k faktu, že jsem se v této situaci ocitnul poprvé v životě, netušil jsem, co vůbec mám činit a co mne vlastně čeká.

Paní Iveta mi vše podrobně a velmi přirozenou a citlivou formou vysvětlila. Z jejího projevu jsem měl pocit, že otec je vlastně stále s námi a jeho poslední cesta je přirozeným počinem v jeho životě. Pokaždé, když jsem měl nějakou nejasnost, mi okamžitě poradila, a to ve všem, co se celého procesu týká.

Smrt je ve společnosti živých vždy takové tabu. Nikdo o ní moc mluvit nechce, možná z obavy či pověry a tak, když přijde, je spíše šokem. Díky paní Ivetě vím, že blízkého je možné pohřbít v jeho oblíbeném oděvu, s oblíbeným předmětem.

Vše již proběhlo a já mám, díky paní Ivetě pocit, že poslední cesta mého táty byla důstojná a proběhla v pořádku.
Moc děkuji Stanislav B.
Stanislav B.
29. 03. 2024 E-mail
Chtěla bych moc poděkovat všem pracovníkům Elpis za veškerou pomoc po smrti naší maminky, babičky a prababičky. Jsou to skutečně lidé na svém místě. Při výběru pohřební služby jsem dala přednost transparentnosti služeb na webu. U Elpis jasně vidíte, co si můžete vybrat kolik a za co platíte, nenaúčtují vám horentní sumy, aniž byste věděli zač.

Dispečink převozu zemřelých:
Pán na telefonu mne dokázal uklidnit, poskytl důležité informace a převoz zařídil okamžitě, během půlhodinky přijeli.

Převoz zemřelé:
Pracovníci byli nesmírně vstřícní, s úctou k zemřelé mamince mi ji na mou žádost na místě pomohli šetrně převléci, vložili do vaku a na nosítkách zakrytých sametovou rouškou uložili do auta a zemřelé se poklonili.

Paní Iveta Matysová na pobočce Motol:
Byla velice milá a trpělivá (má velmi uklidňující hlas i po telefonu), když jsem přes srozumitelnost webu v rozrušení nedokázala včas odkliknout objednávku pohřbu a volala jí asi třikrát, jestli už to tam má, mne dokázala pokaždé uklidnit, zjišťovala, co se pokazilo, aby nakonec zjistila, že jsem to neodeslala já sama (tak taktně jak jen lze), poradila mi a ujistila mne, že si na mne udělá čas hned následující den podle mých možností, třeba i večer po pracovní době. Při objednávce mi v klidu vysvětlila všechny dotazy, co je nutné a proč, zjistila možnosti přestavby křesel v obřadní síni a cenu, zkrátka vše, co jsme si k důstojnému a lidskému rozloučení s maminkou přáli.

Poslední rozloučení:
Pracovníci Elpis ve smutečních uniformách mi opět s klidem a trpělivostí pomohli s přestavbou křesel v obřadní síni, ozdobili rakev květinami a fotografií, pomohli při organizaci, byli ochotní rakev otevřít, vložit tam kytici k poslední cestě. Během organizačních zmatků před pohřbem byli stále k dispozici, udělali vše, co viděli, že řešíme, aniž bych si dovolila je o to požádat (a bylo to určitě nad rámec jejich povinností). Poslední rozloučení v kapli sv. Václava bylo díky všem skutečně důstojné, krásné a lidsky vřelé. Po pohřbu jsem zjistila, že jsme sjednaný čas dost přetáhli (pana obřadníka se pracovníkům Elpisu zřejmě podařilo během pohřbu nějak uklidnit), v nejmenším nedali najevo žádnou nervozitu, jen se ujišťovali, zda je vše tak, jak si přejeme a co by pro nás ještě mohli udělat.
Ne nadarmo je jejich heslem úcta, důvěra a empatie. Od prvního do posledního člověka. Za celé příbuzenstvo (vyjádřili se svorně, že to byl nejkrásnější pohřeb, který zažili) všem mnohokrát děkuji.
Dana B. Google
28. 02. 2024

Spádová oblast

Poskytujeme kompletní pohřební služby nejvyšší úrovně pro tuto spádovou oblast

 • Anděl
 • Barrandov
 • Břevnov
 • Břežany
 • Butovice
 • Dejvice
 • Hlubočepy
 • Homolka
 • Hostivice
 • Chuchle
 • Jinonice
 • Klamovka
 • Košíře
 • Malvazinky
 • Motol
 • Praha 6
 • Radlice
 • Rudná
 • Skochovice
 • Smíchov
 • Stodůlky
 • Střešovice
 • Vrané nad Vltavou
 • Zbraslav
 • Zličín
 • a další
Pohřební službaPraha 2 Nové Město

Pohřební služba
Praha 2 Nové Město

Po-Pá: 8.00-16.30
So, Ne a svátky: zavřeno
Pohřební službaPraha 3 Vinohrady

Pohřební služba
Praha 3 Vinohrady

Po-Pá: 8.00-16.30
So, Ne a svátky: 9.00-17.00
Pohřební službaPraha 4 Krč

Pohřební služba
Praha 4 Krč

Po-Pá: 8.00-16.30
So, Ne a svátky: 9.00-17.00
Pohřební službaPraha 5 Anděl

Pohřební služba
Praha 5 Anděl

Po-Pá: 8.00-16.30
So, Ne a svátky: zavřeno
Pohřební službaPraha 5 Motol

Pohřební služba
Praha 5 Motol

Po-Pá: 8.00-16.30
So, Ne a svátky: zavřeno
Pohřební službaPraha 8 Bulovka

Pohřební služba
Praha 8 Bulovka

Po-Pá: 8.00-17.00
So, Ne a svátky: 8.00-17.00
Pohřební službaPraha 9 Čakovice

Pohřební služba
Praha 9 Čakovice

Po-Pá: 8.00-16.30
So, Ne a svátky: zavřeno
Pohřební službaBrandýs nad Labem

Pohřební služba
Brandýs nad Labem

Po-Pá: 8.00-16.30
So, Ne a svátky: zavřeno
Pohřební službaNeratovice

Pohřební služba
Neratovice

Po-Pá: 8.00-16.30
So, Ne a svátky: zavřeno
Pohřební službaLysá nad Labem / Milovice

Pohřební služba
Lysá nad Labem / Milovice

Po-Pá: 8.00-16.30
So, Ne a svátky: zavřeno
Pohřební službaKralupy nad Vltavou

Pohřební služba
Kralupy nad Vltavou

Po-Pá: 8.00-16.30
So, Ne a svátky: zavřeno
Pohřební službaNymburk

Pohřební služba
Nymburk

Po-Pá: 8.00-16.30
So, Ne a svátky: zavřeno

Pro více informací volejte pohřebnímu poradci 602 200 700.

Nahoru