Volejte NONSTOP
Kontaktujte nás

+420 800 100 359

Menu

Nacházíte se zde: Úvod Kanceláře Neratovice

Pohřební služba Neratovice

 • Důstojné a citlivé rozloučení s Vaším blízkým.
 • Postaráme se o vše, co potřebujete: převoz zesnulého, pohřeb s obřadem nebo kremaci bez obřadu.

Řešíte úmrtí blízkého?

Volejte NONSTOP 800 100 359

V těchto těžkých chvílích jsme tu, abychom Vám poskytli oporu a pomoc.

Jsme tradiční rodinná pohřební služba, naším cílem je usnadnit Vám tyto chvíle a postarat se o všechny nezbytné záležitosti. Můžete se na nás plně spolehnout.

Kontakty a spojení

Cesta k důstojnému rozloučení

 • Poradíme Vám jak postupovat
 • Budeme Vám po celou dobu oporou
 • Provedeme převoz zesnulého non-stop
 • Zorganizujeme pohřeb podle Vašich představ
 • Zajistíme smuteční výzdobu, převoz limuzínou, profesionální focení a podobně
 • Pomůžeme Vám s vyřízením nezbytných dokumentů

Převoz zesnulého

Spolupracujeme s celou řadou zařízení v okolí Neratovic. Zesnulého převezeme z nemocnice, domova s pečovatelskou službou, hospice, domácnosti...

Pohřeb podle Vašeho přání

Pomůžeme Vám naplnit jakékoli přání a vytvořit respektující poslední rozloučení, které bude odrážet osobnost a zájmy Vašeho blízkého. Společně najdeme způsob, jak uctít jeho památku na místě, které mu bylo milé. Připravíme:

 • pohřeb do hrobu nebo hrobky
 • pohřeb s kremací
 • moderní pohřeb dle Vašich představ
 • ekologický pohřeb
 • předplacený pohřeb

Péče o každý detail

Postaráme se o klidné rozloučení a převezmeme organizaci obřadu. Můžete se opřít o naše zkušenosti, zázemícitlivý přístup. Zajistíme:

 • prodej uren a rakví
 • výrobu smutečních kytic a věnců
 • převoz zemřelého pohřebním vozem nebo limuzínou
 • personál na pohřbu ve stejnokrojích
 • profesionální focení pohřbu
 • výrobu vzpomínkových předmětů
 • speciální místa rozloučení

Co říkají naši zákazníci z Neratovic

Dobrý den,
Rád bych touto cestou poděkoval za pomoc při zařizování pohřbu mého tchána, p. Miroslava Svobody, který měl pohřeb v Neratovicích dne 14.4.2023.
 
Profesionální, laskavý ale především citlivý přístup všech zaměstnanců firmy Elpis, především paní Prausové a paní Müllerové, včetně ostatních vašich zaměstnanců, se kterými jsme přišli do kontaktu, nám velmi pomohl tyto nelehké chvíle důstojně a bez zbytečného stresu překonat.
Osobně musím říci, že jsem snad ještě hezčí pohřeb nezažil, dá-li se tak o pohřbu vůbec hovořit. Pevně věřím, až přijde čas a bude to opět nutné, že se na vaši firmu Elpis opět s důvěrou obrátíme.
Ještě jednou děkuji za celou rodinu a prosím o vyřízení pochvaly všem zaměstnancům.
 
S přáním hezkého dne.
Tomáš L.
Tomáš L. kancelář Neratovice
17. 04. 2023 Zdroj: E-mail
Vážený pane Borovičko,
dovolte, abych Vám i Vašim kolegům srdečně poděkoval za krásný pohřeb, který jste uspořádali mé sestře. Ulehčili jste nám všem bolest z loučení. Napíši to samozřejmě i do hodnocení, k čemuž se dostanu asi až mezi svátky. 

Rád bych Vás ale pozval, samozřejmě i s doprovodem, na představení "mých" inscenací.   Bude mi radostí vás uvítat.
S přáním požehnaných Vánoc a Naděje a Světla do roku 2023.

V úctě,
Mirek K.
Mirek K. kancelář Neratovice rozloučení s urnou
19. 12. 2022 Zdroj: E-mail
Dobrý den,

Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat a pochválit Vaši zaměstnankyni paní Miroslavu Vavrovičovou.
Ano, lze říci, že toto je její práce a profesionální přístup se očekává... Ale, Přístup paní Vavrovičové je nejen velice profesionální, důsledný, ale hlavně i hluboce lidský. Každý, kdo řeší poslední rozloučení se svým blízkým je smutný a roztržitý, ale po chvilce upřímného jednání s paní Vavrovičovou nabude dojem, že tady je správně.
Všechny požadavky jsme spolu detailně prodiskutovaly, byla navržena vhodná řešení a nebyl problém, v rámci možností, splnit cokoliv.

Odcházela jsem zklidněná a velice spokojená. I samotný obřad rozloučení byl důstojný a dokonale provedený, dle mých představ. Gratuluji Vám k takovým zaměstnancům, jako je paní Vavrovičová.
Pobočku v Neratovicích jsem navštívila na doporučení a i já budu s čistým svědomím doporučovat „práci“ paní Vavrovičové.

S úctou
Lenka J. kancelář Neratovice
17. 01. 2022
Dobrý den,

tímto bych chtěla poděkovat paní Vavrovičové ( PS Neratovice) za velmi profesionální přístup a pomoc při sjednání posledního rozloučení s mou maminkou. Paní Vavrovičová je člověk plný empatie, její slova dokáží uklidnit a zároveň v těžko těžkých chvílích pohladit. 

Děkuji za Vaše služby a podporu.
Jitka M. kancelář Neratovice
19. 11. 2021
Vážený pane Borovičko,

dneska jsem mluvila s paní Vančurovou, tak chci využít této možnosti i Vám moc poděkovat za snahu, ochotu, vstřícnost a pochopeni pro všechna naše přáni a přáni rodiny ohledně rozloučeni s Michalem K. Nesmírně si toho vážím a věřím, že díky Vám se Petře a dalším Michalovým nejbližším dostalo alespoň malé útěchy v nejtěžší chvíli jejího života.

Ještě jednou děkuji,
Eva H. kancelář Neratovice
06. 09. 2021
Vážení přátelé,

dovoluji si vás nazvat přáteli, neboť jste mi i naší rodině v posledních dvou letech poskytli nedocenitelnou přátelskou pomoc při zařizování a realizaci posledních cest mých rodičů.
23. 12. 2020 nám náhle a bez varování odešel doma ve spánku náš tatínek. Neváhali jsme ani minutu a obratem jsme kontaktovali vaši PS ELPIS, která nám téměř na den před dvěma roky pomohla při opět náhlém odchodu naší maminky. Měla měla službu paní Vančurová, která obratem kontaktovala pány z ELPISu, kteří si záhy pro tatínka přijeli. Oba pánové se chovali nanejvýš citlivě a s tatínkem zacházeli s něžnou noblesou. Velmi nás to uklidnilo.

Krátce pro jejich odjezdu jsme pak v kanceláři ELPISu s paní Vančurovou a následně s paní Vavrovičovou domlouvali formu posledního rozloučení. Vzhledem ke krizové situaci jsme si objednali "dvojí" pohřeb. Kremaci a pak, až do "Covid dovolí" rozloučení s urnou. Obě dámy se chovaly nanejvýš citlivě. Neobtěžovaly přehnanou účastí nebo naopak úředním přístupem (a žargonem), nepospíchaly na nás, vše nám vysvětlily, naše nápady a požadavky respektovaly.

Požádal jsem o fotografie tatínka před kremací. Byl výborně připravený na svou poslední cestu, elegantní, jak mu bylo vlastní, s klidem ve tváři, v rakvi, kterou jsme si přáli, s dárky, které jsme mu na poslední cestu dali... Výborná byla i práce vizážistů ELPISu: tatínek byl nalíčen decentně, uměřeně a bylo neviditelně zakryto vše, co zakryto být mělo.

11. 6. se pak na hřbitově v Neratovicích - Lobkovicích konal tatínkův pohřeb pod širým nebem, resp. pod vkusným stanovým přístřeškem ELPISu. Pohřeb - dle našich instrukcí - připravovali dva pánové z ELPISu a jako obřadník byl přítomen i pan Borovička (přítomnost paní Vavrovičové byla samozřejmá). Všichni zmiňovaní pracovníci byli velmi decentně a elegantně oblečeni a chovali se opět naprosto skvěle. Jako pozornost ELPISu nám bylo zdarma poskytnuto o 5 židlí navíc a též nás, resp. tatínka obdařili krásným květinovým darem. 

Abych celý pohřeb "ustál" pojal jsem jeho přípravu jako svou práci - režijní a scénografickou (divadlo i pohřeb jsou rituály, resp. divadlo vychází z rituálů, takže obě činnosti jsou dosti podobné). Pan Borovička mi s velkou noblesou vycházel ve všem vstříc a díky své invenci některé mé nápady usměrnil a jiné naopak povýšil a rozvinul. Pohřeb byl pak opravdu krásný, takový, jaký si tatínek zasloužil. A za to díky panu Borovičkovi, dámám Vavrovičové i Vančurové a oběma pánům, kteří se výborně zhostili i funkce zvukařů.

Nutno ještě dodat, že pánové z ELPISu suplovali i práci místní PS J. Najmana, která má ve správě neratovický hřbitov. Ač pracovníci J. Najmana byli před pohřbem i při pohřbu přítomni, tak byly v okolí místa obřadu větrem rozlétané odpadky, které pracovníci ELPISu sami od sebe posbírali, stejně jako uzavřeli naprosto nevhodně otevřený kontejner na odpad (obecně se jedná o naprosto nevhodný BAREVNÝ kontejner, umístěný v těsné blízkosti obřadní síně), který se nahází nedalo prostoru, kde se konal obřad.
Bohužel nedokázali - neměli k tomu prostředky - již odklidit velkou kupu posečené tlející trávy, která se nacházela (a stále nachází - 27. 6. 2021!!!!) v osové cestě, vedoucí přímo k místu obřadu. Velmi mě též překvapilo, že pracovníci PS J. Najmana těsně před příjezdem PS ELPIS uzavřeli vrata hřbitova (ač o pohřbu samozřejmě věděli) a pracovníci PS ELPIS je museli žádat o jejich otevření. To mi přijde opravdu nevkusné, ba za hranou.

Každopádně ještě jednou a za celou rodinu děkuji PS ELPIS v čele s panem Borovičkou za přátelské služby mým rodičům i naší rodině. Vím, že překlad jména vaší firmy znamená česky NADĚJE a vy jste nám dali Naději, že naši rodiče noblesně přešli z našeho světa "tam na druhou stranu duhy".
Pevně věřím, že vás již dlouho nebudu potřebovat. Budu vás ale stále doporučovat, tak jak to činím již od odchodu mé maminky.
Vaši práci obdivuji. Naprosto vyvracíte mýty o "havranech". A já vám za to děkuji. Ve světě, kde se ztrácí lidskost, kde se lidé většinou rodí a umírají anonymních sterilních zařízeních, v niž se vlastně jen zjevují a mizejí, ve světě, který "kašle" na kořeny, děláte neocenitelnou službu: vracíte zpět koloběh života, který končí smrtí, jež je jeho vyvrcholením. Vracíte světu lidský rozměr. 

S úctou
MK kancelář Neratovice, tým Elpis
27. 06. 2021
Hezký podvečer, paní Vavrovičová,

ráda bych Vám jménem svým, i celé naší rodiny poděkovala za váš osobní a citlivý přístup v průběhu jednání ohledně pohřbu mého syna J.V.
Celá záležitost byla pro mě mnohem horší, jelikož se jednalo o teprve 33 letého mladého muže, který si vzal život sám. Tedy nečekaná a hrozná skutečnost.

V pátek proběhl pohřeb přesně tak, jak jsem si přála. Můj syn měl tak alespoň důstojné a dojemné rozloučení v kruhu rodiny a nejbližších přátel.
Děkuji vám a domluvím se pak s vámi ještě telefonicky na předání urničky.
Ale potřebuji nějaký čas než se vzpamatuji a budu toho schopná.

S přáním klidných dnů
D.V. kancelář Neratovice
30. 05. 2021
Dobrý den,

Chtěla bych mockrát poděkovat paní Miroslave Vavrovičove za její ochotu a hlavně lidskost při tak těžké situaci - odchodu našeho milovaného dědečka. Prababicka jela do Pohřební služby Neratovice, kde se s p. Vavrovicovou potkala v neděli a vše společně vyřídily.

Odchod našeho dědy je opravdu těžký a člověk se s tím těžko vyrovnává a nemá ani sílu vyřizovat věci okolo pohřbu, ale s vaši pomoci a hlavně přístupem jsme to zvládli a za celou rodinu děkuji... verim, ze dědeček je už na lepším místě a spokojený.
A kancelář Neratovice
14. 09. 2020
Dobrý den pane řediteli/ředitelko,

jednoho dne jsem jako doprovod, spíš odvoz navštívila Vaší kancelář v Neratovicích. Dosti nezúčastněně jsem sledovala celý proces a říkala jsem si, že je to práce na kterou bych neměla nervy. To jsem si myslela a ještě jsem netušila co vím dnes.
Během dvou měsíců jsem sama musela zařídit dva pohřby. Ujala jsem se toho celkem vyrovnaně, protože si pamatuji jak to probíhalo v Neratovicích u paní Vavríkové ( promiňte, ale jménem si úplně jista nejsem).
Klid, čas a pohodu, kterou kolem šířila jsem cítila ještě v autě, kamarádka byla klidná a přesvědčena, že je vše v pořádku a vše dobře dopadne. Dokonce vzpomínala na maminku s humorem a vzpomínala na pěkné chvilky, které, jak bylo v kanceláři řečeno, nikdo nemůže vzít a jsou darem.
Bylo to prostě docela fajn, nebýt to pohřební služba, tak by tam člověk rád zašel i když by jel jen tak okolo.
Já vyřizovala dva obřady jeden v Lounech, jeden v Mostě. Atmosféra tíživá, ženy které nám vše ukazovaly byly nepříjemné, tvářily se jako bychom po nich chtěli neznámo co. Při otázce se nezastavily, neodpověděly, naopak, štěkaly fráze typu, už jsem to říkala, nemám čas se k tomu vracet a podobně.
Cítila jsem se špatně, v duši panika, v hlavě otázka - kam jsem to dala své příbuzné, chvílemi jsem měla dojem, že pokud takhle mluví s živými, tak ty zemřelé asi do hrobu dokopou. Plakala jsem a chtěla jsem být pryč a daleko. Až po několika dnech jsem si uvědomila proč mě to tak sebralo. Byla jsem v Neratovicích a to co jsem považovala za naprosto normální vystupování v rámci té smutné profese , ale jak se ukázalo, normální nebylo.
Lidé jsou různí, ale ne všichni jsou na svých místech. Neratovice jsou něco výjimečné. Odnesla jsem si vděčnost před životem a pokoru před smrtí. Celý obřad v Lounech jsem přemýšlela nad slovy, která  zazněla v Elpisu a mě se jen tak mimochodem zarývaly do mé duše a  navždy.
Byla jsem poučena i povznesena na duši a bez toho bych neprošla tím co mě čekalo ve smutné realitě někde jinde. Kdyby všichni byli takový jako ta žena v Neratovicích, smrt by nebyl pro pozůstalé tak děsivá.
Prosím, pozdravujete Neratovice a poděkujte za mě.

S úctou
Ústí nad Labem
P.S. V Praze jsem skoro každý den, pokud by se u nás zase přihodilo něco, s čím člověk nepočítá a potom zůstane jen bolest a prázdno, určitě bych nešla zkoušet štěstí jinam. Elpis mě přesvědčil, že zná hodnotu člověka.
A D kancelář Neratovice
28. 08. 2020
Dobrý den,

jsem z Neratovic a 27.5.2020 mi zemřela mladá žena a vybral jsem si pohřební službu Elpis a udělal jsem dobře. To co pro mne udělala paní Miroslava Vavrovičová a její kolegové z ostatních poboček se vubec nedá slovy popsat.
S takovým lidským přístupem jsem se ještě nesetkal,měl jsem pocit,že pro mně udělá vše na světě.

Se slzami v očích ještě jednou moc a moc děkuji paní Vavrovičové z Neratovic a pohřební službě Elpis.
JK kancelář Neratovice
29. 05. 2020
Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat pracovníkům ELPIS Neratovice, zejména paní Vavrovičové, za velmi profesionální, lidský a citlivý přístup při posledním rozloučením s naším tatínkem V.V.. Vše bylo perfektně nachystáno a zajištěno.

Velké díky.
Za celou rodinu
D. V. kancelář Neratovice
29. 01. 2020
Dobrý den,

v této pro nás velmi těžké chvíli, bych Vám touto cestou chtěla poděkovat za citlivý přístup při přípravě posledního rozloučení s mým tatínkem. Velice ráda bych poděkovala paní Vavrovičové za citlivost, vstřícnost, profesionalitu a hlavně ochotu v den smutečního obřadu.

Za celou rodinu děkuji.
M.P.,Neratovice kancelář Neratovice
31. 12. 2019
Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za velmi citlivý a empaticky přístup p.
Mirce Vavrovičové ke svým klientům. Neváhala mi pomoci i mimo pracovní dobu.

Ještě jednou vřelý dík
L.B. kancelář Neratovice
31. 12. 2019
V této pro nás velmi těžké chvíli, bych Vám touto cestou poděkovat za citlivý přístup při přípravě posledního rozloučení s mým tatínkem. Velice ráda bych poděkovala paní Vavrovičové za citlivost, vstřícnost, profesionalitu a hlavně ochotu v den smutečního obřadu.

Za celou rodinu děkuji
M.P. Neratovice. kancelář Neratovice
31. 10. 2019
Vážená paní Vavrovičová,

dovolte mi poděkovat Vám i Vašim kolegům za skvěle odvedenou práci. Smuteční obřad mého tatínka proběhl díky pracovníkům společnosti ELPIS na vysoké profesionální úrovni; nádherné kytice, dokonalá příprava, lidský přístup k pozůstalým a zároveň etický přístup k zesnulému. Odcházeli jsme z kostela s klidem v srdci.

S úctou
M. Ž. kancelář Neratovice
02. 10. 2019
Vážená paní Vavrovičová,

chtěla bych Vám poděkovat za váš citlivý přístup a pomoc při objednání pohřbu moji maminky. Zvláště v těchto těžkých životních situacích člověk ocení každé milé slovo, projev empatie a zároveň velkou profesionalitu při zařizování této nejsmutnější události v životě – smrti milované maminky.

Děkujeme
A.H. s rodinou kancelář Neratovice
25. 09. 2019
Děkuji za profesionální pomoc a služby při organizaci pohřbu mého manžela.
Obřad byl v kostele s neobyčejnou atmosférou a vím, že takto by si to manžel přál...Taky děkuji paní Mirce Vavrovičové, která mě nejen psychicky podpořila, ale pomohla vytvořit nobyčejné parte a provedla mě vším co má člověk v této chvíli udělat, aby vše bylo v pořádku. Manžel měl u sebe vše co jsme mu na poslední cestu dali do rakve a navíc vypadalo to, že spí...když jsme se loučili..........

Moc děkuji...bylo to důstojné a teď ať odpočívá v pokoji....
kancelář Neratovice
23. 04. 2019
Ztráta milované osoby a malého dítěte zvláště je jednou z nejhorších životních situací. Děkujeme celému pohřebnímu ústavu Elpis a především paní Miroslavě Vavrovičové za nejen vysoce profesionální a neskutečně lidský přístup, ale i za nadstandardní ochotu a vstřícnost. I my se bohužel přesvědčili jinde, že empatie není ani na takovém místě vždy samozřejmostí, proto jsme nesmírně rádi, že jsme se nakonec obrátili na Vás.
Díky Vám byly pro nás tyto chvíle o něco snazší.

S upřímnou úctou a vděčností
K.M. a V. M., Brno kancelář Neratovice
18. 03. 2019
Dobrý den, paní Vavrovičová,

jak už jsem zmínila do telefonu, jsme Vám s manželem nesmírně vděčni za Váš trpělivý a empatický přístup. Ta tragédie a bolest je nezměrná. Ale o to víc při ní oceníte citlivost a ochotu, jakou jste předvedla Vy. Jste člověk na správném místě a my Vám velmi děkujeme za veškerou péči o nás i o Martínka.
Jestli můžete, přidejte od nás prosím na web recenzi, třeba to někomu pomůže v podobně těžké chvíli.
kancelář Neratovice
18. 03. 2019
Dobrý den paní Kudrnová,

 jménem celé rodiny Vám chci poděkovat za perfektní organizaci pohřbu a vysoce profesionální přístup. Vše proběhlo hladce J..

Se srdečným pozdravem
Mgr.J.V. s rodinou kancelář Neratovice
05. 02. 2019
Dobrý den,

dovoluji si poděkovat za citlivou pomoc při objednávání a následné realizaci pohřbu mé maminky D.H.. Zvláště rád a srdečně bych poděkoval paní Vlastě Vildové, která svou citlivostí, noblesou, empatií a uměřeností nám velmi pomohla v těžké chvíli maminčina odchodu i v průběhu loučení s ní. Za celou rodinu děkuji a jsme v srdečné úctě,
M.K. kancelář Neratovice
21. 01. 2019
Vážení pracovníci pohřebního ústavu Elpis v Neratovicích, chtěla bych Vám tímto velice poděkovat za profesionální a vstřícný přístup při rozloučení s mým přítelem panem J.M. 21.9.v kostele v Líbeznicích.
Nejvíce bych chtěla poděkovat vaší pracovnici paní Vildové za její milý přístup k nám pozůstalým.

S pozdravem
D.H. kancelář Neratovice
28. 09. 2018
Vážení a milí,

dovolte mi prosím tímto velmi poděkovat za naprosto perfektní a profesionální služby, které jste nám poskytli v těžkých chvílích při ztrátě našeho milovaného. Nemohu nenapsat Vám, jak moc nám pomohla podpora ze strany Vaší zaměstnankyně Pohřebního ústavu Neratovice - Radmilky Flégrové. Z její strany nebyl problém naprosto v žádném směru a ve všem nám maximálně vyšla vstříc s nadlidskou ochotou. Je to úžasná a obětavá dáma, která nám ty nejtěžší chvíle maximálně usnadnila. Moc děkujeme za prokázané služby.

S přátelským pozdravem a s úctou.

VM s rodinou kancelář Neratovice
22. 03. 2016
Vážení,

v říjnu tohoto roku jsme nečekaně přišli o jednu z našich nejdražších bytostí. V nezměrném zármutku, kdy bylo vůbec obtížné pochopit, co se stalo, nám byla doporučena Vaše společnost s tím, že nám určitě se vším pomůžete. A měli pravdu! Jednání se zástupkyní vaší společnosti paní Radomilou Felgrovou z Pohřebního ústavu Neratovice bylo i přes naše smutné naladění velmi pozitivní a příjemné. Nejen, že nám v mnoha věcech velmi dobře poradila, ale dokázala i emočně silnou atmosféru skvěle zvládnout tak, že jsme se na další setkání s ní i těšili. Co se týká samotného obřadu, tak ten byl dokonale zajištěn, přesto, že jsme ho neměli v Neratovicích, ale ve Strašnicích, kde na hladký chod dohlédl pan Beránek.
Květiny byly skutečně nádherné, snad ještě hezčí, než jsme očekávali. I poslední část, kdy jsme byli vyzvednout urnu, ale vlastně díky paní Felgrové to vypadalo spíš než jako poslední schůzka k ukončení našeho vzájemného obchodu, na přátelské setkání. Tímto bych chtěla poděkovat jak vám jako majitelům firmy, tak ještě jednou a hlavně paní Felgrové za pomoc, kterou jste nám poskytli. V případě, i když jsme poměrně v rodině dlouhověcí a služby pohřebních ústavů tudíž moc často nepotřebujeme, tak se příště na vás s důvěrou obrátíme.

S poděkování za celou rodinu.
JH kancelář Neratovice
16. 12. 2015
Dobrý den,

ráda bych chtěla moc poděkovat za vaše služby v pobočce Elpis Neratovice. Pro mne v této těžké chvíli, byla p.Radomila Felgrová, svým  profesionálním a osobním přístupem, tou velkou oporou! Velice si cením jí i její práce, kterou vykonává.
SK kancelář Neratovice
04. 09. 2015
Vážený pane doktore (Pohřební služba Neratovice),
mnohokrát Vám děkujeme za Vaši ochotu, vstřícnost a především dobré srdce! Nesmírně si Vašeho gesta vážíme. Škoda jen, že nás spojila zrovna takto velmi smutná událost. Velký dík i řediteli firmy, jsme šťastni, že jsou mezi námi dobří lidé.

Zdravíme Vás a přejeme co nejvíce hezkých a klidných dní.
HH, IK - SKPV Ústí n. Orlicí kancelář Neratovice
16. 05. 2014


Jsme nejlépe hodnocená pohřební služba z Neratovic a okolí

5,0 / 5

4,8 / 5

Kontaktovat nás můžete kdykoli

Pohřební služba Neratovice
Mládežnická 146/25

Telefon do kanceláře v Neratovicích

314 004 621   
777 200 795
602 200 700 (převozy zesnulých NONSTOP)

Otevřeno

 • Po-Pá: 8.00-16.30 (jiný čas lze dohodnout telefonicky)
 • So, Ne a svátky: zavřeno

Spojení a dostupnost

 • Bezbariérový vstup
 • Parkování možné přímo před kanceláří

Důstojná místa k rozloučení v Neratovicích a okolí

Víme, jak je důležité, aby prostředí posledního rozloučení odpovídalo osobnosti a přáním Vašeho blízkého. Společně najdeme místo, které bude pro Vás a Vaši rodinu znamenat útěchu a klid, a které nejlépe vyjádří Vaše vzpomínky a úctu k zesnulému.

Tradiční místa k pohřbu s obřadem

 • Obřadní síň Neratovice Lobkovice
 • kostel sv. Víta Kojetice
 • kostel Nanebevzetí Panny Marie Lobkovice
 • kostel sv. Petra a Pavla Mělník
 • Obřadní síň Chloumek - Mělník

Netradiční místa k pohřbu s obřadem

 • neratovická Loděnice – po domluvě

Pohřební služba Neratovice a její spádová oblast

Poskytujeme kompletní pohřební služby nejvyšší úrovně pro tuto spádovou oblast

 • Hovorčovice
 • Chlumín
 • Klíčany
 • Kojetice
 • Kostelec nad Labem
 • Kralupy nad Vltavou
 • Líbeznice
 • Mělník
 • Obříství
 • Odolena Voda
 • Panenské Břežany
 • Tuhaň
 • Veltrusy
 • Všetaty
 • Zdiby
 • Zlosyň
 • a další

Smrt přichází bez pozvání

Pokud Váš blízký odejde v kruhu rodinném, sám doma, nebo v některém ze zařízení v Neratovicích a okolí, ale i jinde, obraťte se na naši fyzickou kancelář v této lokalitě, nebo využijte nepřetržité kontakty.

 • Nemocnice Neratovice
 • Zdravotní záchranná služba středočeského kraje
 • Poliklinika Neratovice
 • Dům kněžny Emmy
 • Nemocnice následné péče Měšice
 • Nemocnice s poliklinikou Mělník
 • LDN Mělník
 • Senior komplex Mělník
 • Alzheimercentrum Zlosyň
 • Nemocnice Brandýs nad labem
 • Nemocnice Slaný
 • Hospic Štrasburk
 • Nemocnice Kladno
 • Hospic svatého Štěpána

Praktické rady

Potřebujete poradit? Jsme připraveni být Vaší oporou.

Nahoru