Volejte NONSTOP
Kontaktujte nás

+420 800 100 359

Menu

Nacházíte se zde: Úvod Pohřby Smuteční služby Hřbitovní služby

Hřbitovní služby

 • Organizace pohřbu s uložením do hrobu nebo hrobky včetně vyzdobení místa
 • Pomůžeme najít nové hrobové místo pro Váš hrob nebo hrobku
 • Vykopání hrobu, otevření hrobk nebo hrobky včetně následných kamenických služeb

Domluvte si schůzku Vyberte si z nabídky

Hřbitovní služby a organizace pohřbu

Organizace pohřbu s uložením do hrobu nebo hrobky vyžaduje celou řadu náležitostí. Pohřební služba ELPIS nabízí řešení všeho, co můžete potřebovat.

 • Kopání hrobů včetně demontáže a montáže pomníků
 • Otevírání a zavírání hrobek
 • Výzdoba hrobového místa, tak aby bylo důstojné a zároveň krásné při jakémkoliv rozmaru počasí
 • Kamenické práce - přípisy, nápisy nebo prodej nových hrobů hrobů
 • Ukládání uren
 • Rozptyl a vsyp na místě dle přání zákazníka
 • Přestěhování lidských ostatků ze hřbitova na hřbitov
 • Kontakty na faráře, řečníky a hudebníky
 • Cateringové služby

Pohřeb do země na hřbitově je jeden z tradničních způsobů rozloučení. Naše nabídka služeb spojených s uložením zesnulého do hrobu je kompletní, tzn. včetně zajištění výkopu hrobu, zajištění náhrobku a přípisu, květinových darů, řečníka či kněze k promluvě přímo na hřbitově, na přání zajišťujeme i živou hudbu. Samozřejmostí je pak nabídka dekorace celého hrobového místa, koberce kolem hrobu, zakrytí vytěžené zeminy, speciální stojany na věnce a květinové dary, možnost mobilního stanu pro ochranu před sluncem, deštěm nebo sněhem, ale i občerstvení pro smuteční hosty. Celý náš tým je  oblečen ve stejnokrojích. 

Kamenické práce, stěhování hrobů, zpopelnění ostatků z hrobů, exhumace, úklid. Nejen při pronájmu nového hrobového místa, ale i při koupi staršího hrobu se budou hodit naše hrobnické a kamenické služby.  Vytvoříme pro vás nové náhrobní kameny, desky, zajistíme přípisy, ale i připravíme hrob či hrobku pro obřad nebo další využití – včetně exhumace ostatků, se zajištěním následné kremace a uložením popela. Zajistíme i úklid místa před a po obřadu. Obrátit se na nás můžete i v případě potřeby pomoci s poničeným hrobem jak vlivem propadu nebo sesuvu půdy, tak třeba po projevech vandalismu.

Objednat pohřeb

Uložení rakve do hrobu nebo hrobky

Pomůžeme Vám s výběrem místa pro místo posledního odpočinku.

Pokud místo již máte, je zapotřebí vzít s sebou k nám na sjednání nájemní smlouvu. Samotné ukládání rakve do hrobů nebo hrobek realizujeme vlastními silami  nebo ve spolupráci se hřbitovní správou. Dokážeme zajistit okrasné zdobení hrobu nebo hrobky, umělý trávník kolem místa uložení apod. Máme široký výběr reprezentativních i standardních rakví určených do hrobů a nebo hrobek (kovové rakve nebo rakve z tvrdých dřev).

Objednat pohřeb Nabídka rakví

Rozptyl

Pietní uložení ostatků zesnulého po provedení kremace pro Vás pracovníci pohřebního ústavu ELPIS zajistí sami nebo ve spolupráci se hřbitovní správou.

Můžete nechat rozptýlit popel na rozptylových loučkách, vsypat popel do předem vyhloubené jamky a to na Vámi vybraném místě nebo na vsypové loučce na hřbitově. Jamka se pak překryje zeminou a trávou nebo epitafní destičkou.

Objednat pohřeb

Uložení urny

Přejete-li si uložení urny na hřbitově, rádi Vám ji necháme uložit do kolumbárií, urnových sklípků nebo urnových hrobů.

Samozřejmostí je také uložení urny s ostatky Vašeho blízkého do rodinného hrobu nebo hrobky. Na Vaše přání uložíme urnu i u Vás doma. K samotnému uložení nabízíme službu rozloučení s urnou, kdy přivezeme urnu k místu uložení a zařídíme důstojný obřad formou rozloučení s urnou.

Objednat pohřeb Nabídka uren

Nahoru