Reference - hodnocení klientů


Náš pohřební ústav zastává názor, že nejlepší referencí jsou hodnocení našich klientů, kterých si naši pracovníci velice váží.

 

Veden ideou vzkříšení, která povýší zesnulého k dokonalosti věčného života,
stává se ten,kdo pohřbívá, prostředníkem a zároveň nositelem kulturních hodnot

Fridrich Schiller

Pro ukázku námi realizovaných pohřbů se můžete podívat do naší Galerie

celkový počet referencí je 178

Dobrý den paní Podroužková (kancelář Brandýs nad Labem). Rád bych Vám poděkoval za profesionální přístup při organizaci pohřbu mé milované babičky. Vše proběhlo bez jakékoliv chyb. Zvlášť bych chtěl poděkovat lidem, kteří babičku ukládali a připravovali do rakve. Babička byla krásná a opravdu vypadala, že pouze spí. Přestože doufam, že Vaše služby již nebudu potřebovat - děkuji za vše. S upřímným pozdravem M.T.

přijato: 29.5.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Vážení, chtěli jsme poděkovat vaší pohřební službě Praha 4 zastoupené Marií Havlíčkovou za neocenitelnou pomoc ve chvílích pro nás pozůstalé tak oslabených zármutkem. Výsledkem vaší práce bylo opravdu důstojné rozloučení s naším tatínkem. Nemalý dík patří i floristkám, věnce i květiny dělaly ještě dlouhou dobu smuteční tečku na rodinném hrobě a nám tak poskytly potřebný čas k přijmutí tatínkova odchodu. Děkujeme  M.P.

přijato: 27.2.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Milá paní Evo - pohřební služba Praha 3, moc děkuji za maminku a za sebe, jak jste se nám příkladně věnovala při plánování tatínkova pohřbu. M.CH.

přijato: 25.2.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Obzvláště ve smutné chvíli potěší citlivý přístup a profesionálně odvedená precizní práce. Děkuji zaměstnancům pobočky pohřební služby Praha Čakovice za vzornou spolupráci a skvělé rady při výběru větší smuteční květiny stejně jako za její konečnou krásnou podobu. Práce všech zaměstnanců byla příkladná. V.

přijato: 22.2.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Vážení přátelé, děkuji Vám za Vaši spolehlivost. Květinové koše byly opravdu krásné, svěží a naši kamarádku by jistě také potěšily…Ráda Vás a Vaše služby doporučím přátelům, kteří se octnou v tak lidské chvíli smutku. S pozdravem E.B.

přijato: 22.2.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dne 30.1.2017 jsme navštívili Pohřební službu ELPIS v Praze 2,Kateřinská ul. Z předchozího využití služeb vím, že byly velmi kvalitní. Tentokrát s námi jednala Pohřební poradkyně p. Veronika Ročáková. Její jednání bylo velmi profesionální a příkladné. Děkujeme a můžeme jen doporučit. J. a E. Č.

přijato: 1.2.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den, paní Celinová, chtěla jsem vám i vašim kolegům poděkovat za citlivý doprovod pri přípravě pohřbu i pri pohřbu samotném. Poradila jste, když bylo potřeba. Všichni jste vycházeli vstříc všem našim přáním a vše proběhlo přesně dle domluvy. A to s pietou a respektem k mému zemřelému tátovi i k nám pozůstalým. Upřímně vám za to děkuji, P.G.

přijato: 19.1.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den,ráda bych Vám poděkovala za Vaše služby, respektive panu Kubíčkovi z pobočky na Bulovce. Zařizovala jsem pohřeb poprvé a pro naší rodinu to bylo velice bolestné. Jsem moc vděčná za laskavý servis ze strany pana Kubíčka. O vše se perfektně postaral, navzdory situaci jsme se v jeho kanceláři cítili uvolněně. Obřad samotný byl důstojný, dodané květiny a věnce krásné. Pane Kubíčku, jste muž na svém místě! Děkuji. J.V.

přijato: 27.11.2016
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den, děkujeme paní Evě Celinové  za profesionální a citlivý přístup při objednávání rozloučení s panem FK dne 10.10.2016 v kanceláři Elpis na Vinohradech. Rodina K.

přijato: 27.11.2016
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezda

Vážený pane Mangle, ještě jednou vám velice děkujeme za perfektní služby, důstojnou organizaci a Váš lidský přístup. Byli jsme moc spokojeni a překvapeni, jakým důstojným způsobem se tato smutná služba nechá vykonávat. Děkujeme Vám i ELPISu, že takto pozůstalým pomáháte. S pozdravem, ing. FR

přijato: 23.11.2016
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda
Facebook Instagram
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace