Výběrová řízení na pracovní pozice

V pohřebnictví náš tým pracuje již přes 25 let. Nyní, posilujeme náš pracovní tým. Máte-li zájem o perspektivní práci a máte nám co nabídnout, pošlete Váš strukturovaný životopis. Práce je vhodná pro pracovníky, vyzrálé, odpovědné, bez exekucí, časově flexibilní s motivací osobního rozvoje a dlouhodobého zaměstnání.

Elpis s.r.o. – SEKCE POHŘEBNICTVÍ, VYHLAŠUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA PRACOVNÍ POZICE:

1) PRACOVNÍK/CE V POHŘEBNICTVÍ – ŘIDIČ - OBSAZENO

Pracoviště Kostelec nad Labem (Neratovicko, Brandýsko, Praha). Možnost ubytování. Podmínka vlastní auto pro dojíždění do zaměstnání a ŘP. Příspěvek na dojíždění na pracoviště.

Mzda 23 000 - 35 000 Kč po zaučení. Návrh mzdy na základě osobního jednání. Osobní jednání je možné až po zaslání osobního životopisu, viz. níže.

BRUTTO MZDA se odvíjí od toho, co nám můžete nabídnout v pracovní oblasti:
DLE MZDOVÉHO PŘEDPISU ELPIS s.r.o.:
- PRÉMIE AŽ 150 % ZE ZÁKLADNÍ MZDY
- PO ROCE % Z OBRATU POHŘEBNÍHO ÚSTAVU ELPIS

K dispozici mobilní telefon.

2) SJEDNAVATEL(KA) POHŘBŮ - VOLNÉ

Do našeho týmu pohřebního ústavu hledáme do našich poboček v Praze a okolí osobu pro sjednávání smutečních služeb s pozůstalými a vedení pohřbu. Pro danou pozici je zapotřebí časová i mobilní flexibilita, administrativní pečlivost, obchodní a komunikační dovednosti včetně práci na PC v programech MS Office.
Práce je vhodná pro osoby vyzrálé (i pro osoby v předdůchodovém a důchodovém věku), odpovědné, které hledají dlouhodobé zaměstnání. Práce se vykonává v týdnu včetně víkendových směn. Po zaučení možná smlouva na dobu neurčitou. Cizí jazyk výhodou. Mzda 24 - 35000 Kč

3) FLORISTA - květinář/ka i nezaučená osoba do naší vazárny květinových darů - VOLNÉ

Na základní pozici přijmeme pracovnici/ka pro květinových darů. Nezaučené zaškolíme. Pracoviště Kostelec nad Labem. Příplatek na dopravu. Podmínka: chuť pracovat a rozvíjet se. Mzda 21 500,- Kč - 35 000,-Kč. Po roce procenta z obratu.

4) OBŘADNÍK SMUTEČNÍCH ROZLOUČENÍ - OBSAZENO

Pro Prahu, Prahu východ a Mělník. Podmínkou je mít vlastní vozidlo k cestám do práce. Kvalitní hlasový projev, empatie předpokladem. Mzda 25 - 35000,-Kč. Příspěvek na dojíždění na pracoviště. Po roce procenta z obratu.

5) VIZÁŽISTKA - VIZÁŽISTA - OBSAZENO

Pracoviště Kostelec nad Labem, úprava zesnulých, oblékání, kosmetika. Naučíme -zaškolíme. Příspěvek na dojíždění do práce. Mzda 25 - 35000,- Kč. Po roce procenta z obratu.

Pravdivý a strukturovaný životopis zasílejte prosím na: prace@elpis.cz


Děkujeme za Váš zájem.

Váš ELPIS Team.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace