Výběrová řízení na pracovní pozice

V pohřebnictví náš tým pracuje již přes 30 let. Nyní, posilujeme náš pracovní tým. Máte-li zájem o perspektivní práci a máte nám co nabídnout, pošlete Váš strukturovaný životopis. Práce je vhodná pro pracovníky, vyzrálé, se slušnými vystupováním, odpovědné, bez exekucí, časově flexibilní s motivací osobního rozvoje a dlouhodobého zaměstnání.

Elpis s.r.o. – SEKCE POHŘEBNICTVÍ, VYHLAŠUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA PRACOVNÍ POZICE:

1) PRACOVNÍK/CE V POHŘEBNICTVÍ – ŘIDIČ - VOLNO

Pracoviště Kostelec nad Labem (Neratovicko, Brandýsko, Praha). Možnost ubytování. Podmínka vlastní auto pro dojíždění do zaměstnání a ŘP. Příspěvek na dojíždění na pracoviště.

Mzda 31 000 - 45 000,- Kč po zaučení. Návrh mzdy na základě osobního jednání. Osobní jednání je možné až po zaslání osobního životopisu, viz. níže.

BRUTTO MZDA se odvíjí od toho, co nám můžete nabídnout v pracovní oblasti:
DLE MZDOVÉHO PŘEDPISU ELPIS s.r.o.:
- PRÉMIE AŽ 150 % ZE ZÁKLADNÍ MZDY
- PO ROCE % Z OBRATU POHŘEBNÍHO ÚSTAVU ELPIS

K dispozici mobilní telefon.

2) SJEDNAVATEL(KA) POHŘBŮ - VOLNO

Do našeho týmu pohřebního ústavu hledáme do našich poboček v Praze a okolí osobu pro sjednávání smutečních služeb s pozůstalými a vedení pohřbu. Pro danou pozici je zapotřebí časová i mobilní flexibilita, administrativní pečlivost, obchodní a komunikační dovednosti včetně práci na PC v programech MS Office.
Práce je vhodná pro osoby vyzrálé (i pro osoby v předdůchodovém a důchodovém věku) se slušným vystupováním, odpovědné, které hledají dlouhodobé zaměstnání. Práce se vykonává v týdnu včetně víkendových směn. Po zaučení možná smlouva na dobu neurčitou. Cizí jazyk výhodou. Mzda 29 000,- Kč - 42 000,- Kč

3) FLORISTA - květinář/ka i nezaučená osoba do naší vazárny květinových darů - OBSAZENO

Na pozici přijmeme pracovnici/ka pro přípravu květinových darů. Nezaučené zaškolíme. Pracoviště Kostelec nad Labem. Příplatek na dopravu. Podmínka: chuť pracovat a rozvíjet se. Mzda 26 500,- Kč až 36 000,-Kč. Po roce procenta z obratu.

4) OBŘADNÍK SMUTEČNÍCH ROZLOUČENÍ - OBSAZENO

Pro Prahu, Prahu-Východ a Mělník. Podmínkou je mít vlastní vozidlo k cestám do práce. Kvalitní hlasový projev, empatie předpokladem. Mzda 25 000,- Kč - 38 000,- Kč. Příspěvek na dojíždění na pracoviště. Po roce procenta z obratu.

5) VIZÁŽISTKA - VIZÁŽISTA - OBSAZENO

Pracoviště Kostelec nad Labem, úprava zesnulých, oblékání, kosmetika. Naučíme -zaškolíme. Příspěvek na dojíždění do práce. Mzda 25 000,- Kč - 38 000,- Kč. Po roce procenta z obratu.

Pravdivý a strukturovaný životopis zasílejte prosím na: prace@elpis.cz


Děkujeme za Váš zájem.

Váš ELPIS Team.

Facebook Instagram
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace