Smuteční katalog

Rakve

Rakve

Naše pohřební služba dodává standardní rakve pro důstojné rozloučení, zakončené kremací nebo uložením do hrobu či hrobky. Nabízíme i prémiové (exkluzivnější) rakve z kvalitnějších dřev dubových, bukových, šestihranné nebo amerického typu. Jako jedni z mála čalouníme rakve i matracemi pro co nejklidnější odchod blízké osoby. Tu nejvhodnější rakev vyberete v našich pobočkách nebo v showroomech. Aby bylo rozloučení co nejosobnější, nabízíme i výrobu rakve dle Vašeho přání při splnění legislativních podmínek.

Zobrazit katalog zboží

Květiny

Květiny

Květinové aranžmá pro pietní akt můžete vybrat z našeho katalogu, popřípadě je možné dodat vlastní individuální návrh. Dodáváme čerstvé květiny z vlastní vazárny do obřadních síní, kostelů, na hřbitovy pro rozloučení s rakví i s urnou nebo pro jakýkoliv pietní akt především v Praze a okolí.

Zobrazit katalog zboží

Urny

Urny

Na našich pobočkách Vám pomůžeme s výběrem okrasného obalu z ušlechtilých kovů, dřeva, skla nebo plastu dle místa posledního odpočinku přání včetně jmenných štítků. Nabízíme také biologicky rozložitelnou Biournu, ze které vyroste strom.

Zobrazit katalog zboží

Vzpomínkové předměty

Vzpomínkové předměty

Chcete mít osobu blízkou stále u sebe v moderní formě? Nabízíme vzpomínkové předměty nebo památeční šperky, díky kterým budete mít osobu blízkou doma nebo stále u sebe.
Památeční sklo 
Šperky s popelem, vlasy nebo otisky
Diamanty

Zobrazit katalog zboží

Náhrobky

Náhrobky

Pro naše zákazníky poskytujeme kompletní kamenické služby. Pomůžeme Vám s výběrem a realizací náhrobku pro místo posledního odpočinku.

Zobrazit katalog zboží
Facebook Instagram
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace