Přeprava zesnulých

Pohřební ústav ELPIS poskytuje nepřetržitý provoz dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu. Pro přepravu zesnulých využívá výhradně vlastní pohřební vozidla, přímo určená k tomuto účelu.

Přepravujeme do našeho chladicího zařízení nebo na pitvu

  • Ze zdravotnického zařízení, domovů seniorů, hospiců, denních stacionářů apod.
  • Při úmrtí doma / venku

Rozsah našich služeb

  • Převozy v rámci České republiky
  • Mezinárodní převozy v rámci EU i celého světa (letecky). Více info Repatriace zemřelých
Pro převoz zemřelého volejte kdykoliv na bezplatnou linku 800 100 359

Transportní vozidla pohřební služby ELPIS

Jedná se o certifikovaná pohřební vozidla dle zákona o pohřebnictví pro převozy zesnulých při úmrtí ve zdravotnických a sociálních zařízeních, hospicích, bytech či domech pro seniory v Praze a celé ČR. 

Do této kategorie patří moderní vozy Ford Transit, Fiat Ducato, Hyundai.

Ford Transit

Reprezentativní vozidla pohřební služby ELPIS

Jedná se o vozidla vyšší a nejvyšší kategorie. Pohřební vozidla vyšší kategorie se nejčastěji využívají při smutečních průvodech, repatriacích (zahraničních převozech), na VIP pohřbech a na vyžádání zákazníků. S těmito vozidly realizujeme smuteční průvody (kondukty), tzn. doprovod zesnulého za pohřební limuzínou pěšky nebo ve vozidlech na místo pohřbení.

Do této kategorie patří nejnovější typ vozidla Mercedes-Benz, Lincoln a Ford Transit.

Pohřební vozy zapůjčujeme také na převozy, pohřby a smuteční průvody mimo Prahu. Objednat si je můžete při zařizování pohřbu v našich kancelářích.

Tato vozidla si můžete pronajmout i v případě, že u nás nemáte objednaný pohřeb. Kontaktujte nás telefonicky na čísle 602 200 700 nebo nám napište na e-mailovou adresu na dispecink@elpis.cz

mercedesmercedesmercedes

   

Kočár

Na přání zákazníka pohřební ústav ELPIS zajišťuje pohřby v rámci přepravy zemřelého s průvodem (konduktem) na místo posledního odpočinku také kočárem. Zpravidla z kostela, obřadní síně na hřbitov. 

Facebook Instagram
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace