Hřbitovní služby

Organizace pohřbu s uložením do hrobu nebo hrobky vyžaduje celou řadu náležitostí. Pohřební služba ELPIS nabízí řešení všeho, co můžete potřebovat.

  • Kopání hrobů včetně demontáže a montáže pomníků
  • Otevírání a zavírání hrobek
  • Rozptyl a vsyp na místě dle přání zákazníka
  • Kamenické práce - přípisy, nápisy nebo prodej celých hrobů
  • Ukládání uren
  • Kontakty na faráře, řečníky a hudebníky
  • Kontakty na zajištění smuteční hostiny

Uložení rakve do hrobu nebo hrobky

Pomůžeme Vám s výběrem místa pro místo posledního odpočinku. Pokud místo již máte, je zapotřebí vzít s sebou k nám na sjednání nájemní smlouvu. Samotné ukládání rakve do hrobů nebo hrobek realizujeme vlastními silami  nebo ve spolupráci se hřbitovní správou. Dokážeme zajistit okrasné zdobení hrobu nebo hrobky, umělý trávník kolem místa uložení apod. Máme široký výběr reprezentativních i standardních rakví určených do hrobů a nebo hrobek (kovové rakve nebo rakve z tvrdých dřev).

   

Rozptyl

Pietní uložení ostatků zesnulého po provedení kremace pro Vás pracovníci pohřebního ústavu ELPIS zajistí sami nebo ve spolupráci se hřbitovní správou. Můžete nechat rozptýlit popel na rozptylových loučkách, vsypat popel do předem vyhloubené jamky a to na Vámi vybraném místě nebo na vsypové loučce na hřbitově. Jamka se pak překryje zeminou a trávou nebo epitafní destičkou.

Uložení urny

Přejete-li si uložení urny na hřbitově, rádi Vám ji necháme uložit do kolumbárií, urnových sklípků nebo urnových hrobů. Samozřejmostí je také uložení urny s ostatky Vašeho blízkého do rodinného hrobu nebo hrobky. Na Vaše přání uložíme urnu i u Vás doma. K samotnému uložení nabízíme službu rozloučení s urnou, kdy přivezeme urnu k místu uložení a zařídíme důstojný obřad formou rozloučení s urnou.

Facebook Instagram
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace