Reference - hodnocení klientů


Náš pohřební ústav zastává názor, že nejlepší referencí jsou hodnocení našich klientů, kterých si naši pracovníci velice váží.

 

Veden ideou vzkříšení, která povýší zesnulého k dokonalosti věčného života,
stává se ten,kdo pohřbívá, prostředníkem a zároveň nositelem kulturních hodnot

Fridrich Schiller

Pro ukázku námi realizovaných pohřbů se můžete podívat do naší Galerie

celkový počet referencí je 155

Dobrý deň,
prosím, príjmite touto cestou poďakovanie pánu Petrovi Kubíčkovi za profesionalitu, empatiu, ochotu, trpezlivosť. Vybavovať pohreb zomrelému manželovi bola veľmi stresujúca, bolestná záležitoť.Moje obavy sa rozplynuli, keď sme so synom začali komunikovať s p. Kubíčkom. Všetko sa šmahom kúzelného prútiku stalo ukľudňujúce, znesiteľnejšie. Ďakujem, že vo Vašej firme pracuje takýto profesionál. M.Ř.

přijato: 16.7.2019
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Vážený pane majiteli,

         chtěli bychom velmi poděkovat Vašemu pohřebnímu ústavu, vaší pobočky Pohřební služby ELPIS Brandýs n/Labem                 p. Podroužkové, při přípravách na poslední rozloučení s naší drahou zesnulou maminkou a babičkou 21.2.2019 ve smuteční síni hřbitov Zeleneč. Její poklidné a zároveň systematické vedení celého průběhu jednání nemá chybu. Je nesmírně vnímavá a citlivá k nám pozůstalým.

Tímto bychom  chtěli poděkovat také děvčatům, která skutečně tuto nádhernou výzdobu vytvořila a která byla ještě možná hezčí než bylo v katalogu. Přístup a oblečení zaměstnanců při samotné přípravě v síni naprosto profesionální, s kterým se spousty kondolenčních hostů podle jejich slov ještě nesetkalo. Takže bychom vám i vašim kolegům za to vše chtěli jménem celé naší rodiny moc poděkovat a popřát mnoho úspěchů.

J. K.

přijato: 17.6.2019
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Vážení,
 
dovoluji se vyjádřit k vašemu zaměstnanci, p. P. Kubíčkovi, pracujícímu v Praze 8.
Jmenovaného jsem poznala zcela náhodou, když jsem si vybrala pobočku vaší firmy, kam jsem šla zařídit pohřeb. Chování p. Kubíčka bylo pro mne i mého manžela naprosto nevídané; jeho přístup... chování, erudice, ochota, profesionalita, spojená s více než milým chováním bylo nejenom nad naše očekávání, ale především v dnešní době něco nevídaného. Úžasná byla nejenom osobní zkušenost, ale i řešení záležitosti telefonickým rozhovorem. Bylo to pohlazení po duši.
 
Kdyby naše společnost byla takto kvalitní, byly bychom jistě někdě jinde. Žel, není tomu tak a proto si o to více vážím lidí, typu p. Kubíčka.
 
Vám, jako vedení firmy, děkuji za vašeho zaměstnance; bylo mi ctí se s ním potkat a spolupracovat s ním.
Vaší firmu budu vřele doporučovat všem, kteří jí budou potřebovat.
 
S poděkováním a v úctě,
 
R.B.

přijato: 9.5.2019
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den, chci strašně moc poděkovat paní Evě Celinové z pobočky Vinohrady, za pomoc, ochotu a celkový přístup při sjednávání smutečního rozloučení s naším nejbližším. Ještě jednou velký dík. G.D.

přijato: 9.5.2019
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý večer, paní Podroužková,
děkuji Vám za zaslání tatínkova parte, poslala jsem ho synovcům do zámoří.
Ale hlavně Vám chceme poděkovat za Vaši laskavost a péči, se kterou jste nám dnes radila a pomáhala nám.
Moc si toho vážíme.
S.a J.B.

přijato: 3.5.2019
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou poděkovat vašemu pohřebnímu ústavu za důstojné rozloučení s naším tatínkem.
Zvláště bychom chtěli vyzdvihnout profesionální a zároveň velmi lidský přístup a jednání paní Petry Podrouškové. Tímto jí ještě jednou za vše velmi děkujeme a také za to, že za nás přednesla naší smuteční řeč, kterou jsme sice sepsali, ale nebyli ji sto přednést.

S pozdravem
Rodina K.

přijato: 2.5.2019
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den pane Kubíček, chceme vám moc poděkovat za zařízení obřadu pro J.P. Bylo to hezký, on vypadal moc elegantně. Hlavně že jsme se s ním dobře rozloučili. To bylo velmi dobré doporučení. Děkujeme vám za to. H.C. a H.B.

přijato: 29.4.2019
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Děkuji za profesionální pomoc a služby při organizaci pohřbu mého manžela. Obřad byl v kostele s neobyčejnou atmosférou a vím, že takto by si to manžel přál...Taky děkuji paní Mirce Vavrovičové, která mě nejen psychicky podpořila, ale pomohla vytvořit nobyčejné parte a provedla mě vším co má člověk v této chvíli udělat, aby vše bylo v pořádku. Manžel měl u sebe vše co jsme mu na poslední cestu dali do rakve a navíc vypadalo to, že spí...když jsme se loučili..........Moc děkuji...bylo to důstojné a teď ať odpočívá v pokoji....

přijato: 23.4.2019
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

ELPIS funeral directors were extremely helpful and made the process as simple as it could be, alleviating the pressure on the family at a difficult time.

přijato: 10.4.2019
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Vážená paní Holadová.

Dovolte mi, abych společnosti ELPIS poděkovala za velmi důstojné rozloučení s mojí maminkou, paní V.P., v neděli v Husově sboru na Vinohradech.
I mnoho mých známých, kteří dosud neměli zkušenost s rozloučením v kostele, bylo dojato, jak krásný může být pohřeb, vynesení rakve za zvuku zvonů a rozloučení před odjezdem pohřebního vozu na ně velmi zapůsobilo.
Velmi Vám děkuji za profesionální a uctivý přístup všech Vašich zaměstnanců.
S úctou
M.S.

přijato: 4.4.2019
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda
Facebook Instagram
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace