Reference - hodnocení klientů

Mapy.cz 5 hvězd

Náš pohřební ústav zastává názor, že nejlepší referencí jsou hodnocení našich klientů, kterých si naši pracovníci velice váží.

 

Veden ideou vzkříšení, která povýší zesnulého k dokonalosti věčného života,
stává se ten,kdo pohřbívá, prostředníkem a zároveň nositelem kulturních hodnot

Fridrich Schiller

Pro ukázku námi realizovaných pohřbů se můžete podívat do naší Galerie

celkový počet referencí je 191

Přeji hezký den,

chtěl bych touto cestou poděkovat za velmi profesionální přístup v mimořádné životní situaci jako je smrt mého tatínka. Vše jsem řešil s paní Šťastnou, kterou bych chtěl touto cestou poděkovat za velmi tvůrčí a profesionální přístup k poslednímu rozloučení. Dále bych chtěl poděkovat celému kolektivu vaší společnosti. Se vším jak proběhlo, jsme byli spokojeni. Za mě to bylo nádherné rozloučení s tatínkem. Přeji hodně spokojených klientů.

S pozdravem KP

přijato: 5.10.2020
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den, chci Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za Vaše služby. S podobou květinového daru jsme byli velmi spokojeni. R.P.

přijato: 17.9.2020
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den,
Chtěla bych mockrát poděkovat paní Miroslave Vavrovičove za její ochotu a hlavně lidskost při tak těžké situaci - odchodu našeho milovaného dědečka. Prababicka jela do Pohřební služby Neratovice, kde se s p. Vavrovicovou potkala v neděli a vše společně vyřídily. 

Odchod našeho dědy je opravdu těžký a člověk se s tím těžko vyrovnává a nemá ani sílu vyřizovat věci okolo pohřbu, ale s vaši pomoci a hlavně přístupem jsme to zvládli a za celou rodinu děkuji... verim, ze dědeček je už na lepším místě a spokojený. A

přijato: 14.9.2020
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den, Ještě jednou bych chtěla poděkovat za krásnou výzdobu a za Vaši ochotu a vstřícnost k odvozu květin. HM

přijato: 8.9.2020
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den pane řediteli/ředitelko,

jednoho dne jsem jako doprovod, spíš odvoz navštívila Vaší kancelář v Neratovicích. Dosti nezúčastněně jsem sledovala celý proces a říkala jsem si, že je to práce na kterou bych neměla nervy. To jsem si myslela a ještě jsem netušila co vím dnes.

Během dvou měsíců jsem sama musela zařídit dva pohřby. Ujala jsem se toho celkem vyrovnaně, protože si pamatuji jak to probíhalo v Neratovicích u paní Vavríkové ( promiňte, ale jménem si úplně jista nejsem).

Klid, čas a pohodu, kterou kolem šířila jsem cítila ještě v autě, kamarádka byla klidná a přesvědčena, že je vše v pořádku a vše dobře dopadne. Dokonce vzpomínala na maminku s humorem a vzpomínala na pěkné chvilky, které, jak bylo v kanceláři řečeno, nikdo nemůže vzít a jsou darem.

Bylo to prostě docela fajn, nebýt to pohřební služba, tak by tam člověk rád zašel i když by jel jen tak okolo.

Já vyřizovala dva obřady jeden v Lounech, jeden v Mostě. Atmosféra tíživá, ženy které nám vše ukazovaly byly nepříjemné, tvářily se jako bychom po nich chtěli neznámo co. Při otázce se nezastavily, neodpověděly, naopak, štěkaly fráze typu, už jsem to říkala, nemám čas se k tomu vracet a podobně.

Cítila jsem se špatně, v duši panika, v hlavě otázka - kam jsem to dala své příbuzné, chvílemi jsem měla dojem, že pokud takhle mluví s živými, tak ty zemřelé asi do hrobu dokopou. Plakala jsem a chtěla jsem být pryč a daleko. Až po několika dnech jsem si uvědomila proč mě to tak sebralo. Byla jsem v Neratovicích a to co jsem považovala za naprosto normální vystupování v rámci té smutné profese , ale jak se ukázalo, normální nebylo.

Lidé jsou různí, ale ne všichni jsou na svých místech. Neratovice jsou něco výjimečné. Odnesla jsem si vděčnost před životem a pokoru před smrtí. Celý obřad v Lounech jsem přemýšlela nad slovy, která  zazněla v Elpisu a mě se jen tak mimochodem zarývaly do mé duše a  navždy.

Byla jsem poučena i povznesena na duši a bez toho bych neprošla tím co mě čekalo ve smutné realitě někde jinde. Kdyby všichni byli takový jako ta žena v Neratovicích, smrt by nebyl pro pozůstalé tak děsivá.

Prosím, pozdravujete Neratovice a poděkujte za mě.

S úctou A D

Ústí nad Labem

P.S. V Praze jsem skoro každý den, pokud by se u nás zase přihodilo něco, s čím člověk nepočítá a potom zůstane jen bolest a prázdno, určitě bych nešla zkoušet štěstí jinam. Elpis mě přesvědčil, že zná hodnotu člověka.

přijato: 28.8.2020
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Ráda bych jménem naší rodiny vyjádřila upřímné poděkování pohřebnímu ústavu ELPIS, jmenovitě paní Šťastné, ale i všem ostatním, kteří nám pomohli uspořádat důstojné rozloučení s naším tatínkem. Oceňujeme jak profesionální záštitu nad celým obřadem, který proběhl bez sebemenší organizační chyby, tak pro dnešní dobu tolik vzácný lidský přístup a osobní oporu v nelehké chvíli našeho života. Chováme veliký obdiv k Vaší práci. TH

 

přijato: 25.8.2020
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Vážená paní magistro, díky moc za fotky naší maminky, babičky a prababičky p.V D. Moc se mi líbí speciálně ta první -je úžasná, mamince to sluší. Mám pocit, že jí to docela vystihuje. Vždycky dbala na svůj vzhled. A když jsem se s ní byla naposledy těsně po smrti rozloučit v nemocnici, měla jsem pocit, že moc stála o to, aby jí to i na té poslední cestě slušelo. Tak díky všem, kdo se na úpravě jejího vzhledu a focení podíleli.

Vám ještě jednou velmi děkuji za citlivé, laskavé a trpělivé doprovázení při vyřizování maminčiny poslední cesty v jejím životě. Uvědomuji si, jak je Vaše práce náročná a hlavně důležitá při pomoci pozůstalým ve chvíli, kdy jsou zarmouceni, zhrouceni, často v šoku ze smrti blízkého člověka, nejistí, co vlastně je vše potřeba zařídit...

Vaše jednání s námi bylo jako pohlazení  a  podpora v ujištění, zvládnete to. Život jde dál. M.L.

přijato: 17.8.2020
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Děkujeme za dnešní rozloučení v kostele u sv. Terezičky s paní Č. Všechno bylo krásné a důstojné, paní přes organizaci laskavá....děkujeme moc. P.

přijato: 14.8.2020
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den, jménem svým a svých třech sester bych chtěla velice poděkovat Vaší firmě a zejména panu Kubíčkovi z pobočky na Bulovce za jemný, lidský a nesmírně profesionální přístup. Pan Kubíček vše zajistil, navrhl varianty a tak nakonec rozloučení s naším tatínkem proběhlo velmi krásně. Mnohokrát děkuji za Vaše služby. Petra B

přijato: 4.8.2020
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Vážený pane Kubíčku, děkuji Vám za organizaci pohřbu mojí maminky, za Váš profesionální a hlavně lidský přístup, který mi tuto smutnou událost trošku ulehčil. Děkuji Vám, F

přijato: 23.7.2020
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda
Facebook Instagram
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace