Reference - hodnocení klientů


Náš pohřební ústav zastává názor, že nejlepší referencí jsou hodnocení našich klientů, kterých si naši pracovníci velice váží.

 

Veden ideou vzkříšení, která povýší zesnulého k dokonalosti věčného života,
stává se ten,kdo pohřbívá, prostředníkem a zároveň nositelem kulturních hodnot

Fridrich Schiller

Pro ukázku námi realizovaných pohřbů se můžete podívat do naší Galerie

celkový počet referencí je 169

Dobrý večer, jen jsem vám chtěla dodatečně poděkovat za velmi vstřícné jednání ohledně pohřbu, který jsem u vás měla  v rozlučkové místnosti na Proseku. Jednak velice příjemné jednání  měl pan Kubíček z Prahy 8, kde jsem pohřeb maminky objednávala a maminku upravili opravdu velmi dobře a jednání bylo velmi citelné i paní v rozlučkové síni.. Jelikož jsem mamince slíbila, že bude pohřbena bez obřadu, tak  tato forma v rozlučové síni byla vlastně kompromisem mezi obřadem a bez obřadu a celé rozloučení bylo velmi komorní a důstojné, což jsem si přála a vlastně jsem ji i splnila její přání a zároveň jsme se mohli s ní naposledy rozloučit s rodinou.Děkuji - ostatní slova by byla stejně už zbytečná, jen jsem nebyla schopna vám poděkovat dřív, stále to moc bolí. D.V.

přijato: 10.3.2013
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Vážení. Chceme Vám touto cestou poděkovat za vzorné vypravení pohřbu p. P. jenž jste zařizovaly. Máte to vše perfektně zařízené jak pohřeb tak autobus a vůbec všechno. Jste vzorem pro všechny podniky v Praze. Děkujeme Vám M.

přijato: 1.3.2013
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Se službou pohřebního ústavu jsem byl stoprocentně spokojený. Při úmrtí mé manželky jsem zde našel dokonalý lidský přístup a jsem jim za to vděčný. J. F.

přijato: 27.2.2013
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Za jemný přístup jednání děkuji celému kolektivu Vaší pohřební služby. S pozdravem S.

přijato: 20.2.2013
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezda

Zdravim vas akorat se vratil muz z obradu, rodina vas moc chvalila a mluvily o vas moc pekne a děkovali. MB

přijato: 17.2.2013
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Strašně ráda bych Vám poděkovala za lepící štítek na urnu. V Urnovém háji to moc krásně vypadá a lidi se mě ptají kde jsem ho sehnala. Vypadá to líp než když je to tam vysekaný. S pozdravem M.S.

přijato: 1.2.2013
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Rádi bychom Vám touto formou vyjádřili hluboký dík za Vaší péči jak o pozůstalé, tak i o zemřelou p. H.H. Přístup Vašich zaměstnanců nás velmi příjemně překvapil profesionalitou i lidským přístupem. Zejména pan Kubíček který nebral ohled na svou pracovní dobu, ale na náš zármutek. Děkuji A. P.

přijato: 27.1.2013
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Vážená paní Holadová, děkuji Vám za mail a především za velmi příjemné dnešní jednání. Bratr i já oceňujeme Vaši práci. Se srdečnými pozdravy K. S.

přijato: 14.1.2013
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den, paní Havlíčková. Děkuji za zprávu.Rád bych ještě jednou poděkoval za Váš lidský i profesionální přístup.Velmi nám to v těchto těžkých dnech pomohlo. S pozdravem M. Š.

přijato: 9.1.2013
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda
Facebook Instagram
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace