Reference - hodnocení klientů


Náš pohřební ústav zastává názor, že nejlepší referencí jsou hodnocení našich klientů, kterých si naši pracovníci velice váží.

 

Veden ideou vzkříšení, která povýší zesnulého k dokonalosti věčného života,
stává se ten,kdo pohřbívá, prostředníkem a zároveň nositelem kulturních hodnot

Fridrich Schiller

Pro ukázku námi realizovaných pohřbů se můžete podívat do naší Galerie

celkový počet referencí je 152

Chtěla bych touto cestou vyjádřit velké díky za profesionální a velmi vstřícný přístup při organizaci pohřbu naší milované babičky. Děkuji paní Podroužkové z pobočky Brandýs nad Labem za ochotu a důstojný přístup k celé, pro nás, velmi těžké životní chvíli. Opravdu ve všem nám bylo vyhověno s nebývalou ochotou a pochopením. V neposlední řadě bych chtěla zmínit perfektní práci floristů. Květiny byli opravdu velmi krásné. Ještě jednou za vše velmi děkuji. V Š

přijato: 9.8.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den, posílám zhodnocení posledního rozloučení s mou manželkou, paní B.Š., které se uskutečnilo dnes, 26, července 2017 v obřadní síni na Olšanských hřbitovech. V celém průběhu, od objednání a vysvětlení možností, přes  pozdější úpravu objednávky až po vlastní obřad jsem se setkal s taktním, profesionálním a bezchybným přístupem. Objednané služby byly provedeny kvalitně, k mé plné spokojenosti a rozloučení proběhlo důstojně. Ocenil jsem též přítomnost zaměstnankyně Elpisu při obřadu a její starost o to, zda je vše v pořádku. Placení 100% ceny před uskutečněním zakázky je v jiných oblastech nezvyklé, chápu však důvody, které Vaši firmu k tomuto postupu mohou vést. 

Děkuji jménem svým i ostatních pozůstalých.
Ing. J. Š., Praha

přijato: 26.7.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den, ještě jednou  jménem naší rodiny mnohokrát děkuji pani Havlíčkové (pohřební služba Praha 4) za profesionální přístup v našem velikém zármutku při ztrátě našeho milovaného tatínka. Pani Havlíčková nám se vším pomohla a vše vysvětlila.
S přátelským pozdravem rodina R

přijato: 24.7.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Vážení, děkuji Vám všem, zejména však panu Petru Kubíčkovi z Vaší pobočky pohřební služby v Praze 8 u FN Bulovka, který mi v nejtěžší den mého života nejen pomohl vše k mé spokojenosti zařídit, ale také pomohl bolest a smutek utlumit. Profesionalita, lidskost, pochopení i uvolnění nálady v tak těžkých chvílích plánování pohřbu, jakož i spolehlivý servis během pohřbu samotného mne přesvědčil o tom, že jsem zvolila tu nejlepší možnou společnost, Vaši společnost ELPIS - Pohřební služba. Děkuji Vám. Ing. M. M.

přijato: 2.7.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den paní Podroužková (kancelář Brandýs nad Labem). Rád bych Vám poděkoval za profesionální přístup při organizaci pohřbu mé milované babičky. Vše proběhlo bez jakékoliv chyb. Zvlášť bych chtěl poděkovat lidem, kteří babičku ukládali a připravovali do rakve. Babička byla krásná a opravdu vypadala, že pouze spí. Přestože doufam, že Vaše služby již nebudu potřebovat - děkuji za vše. S upřímným pozdravem M.T.

přijato: 29.5.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Vážení, chtěli jsme poděkovat vaší pohřební službě Praha 4 zastoupené Marií Havlíčkovou za neocenitelnou pomoc ve chvílích pro nás pozůstalé tak oslabených zármutkem. Výsledkem vaší práce bylo opravdu důstojné rozloučení s naším tatínkem. Nemalý dík patří i floristkám, věnce i květiny dělaly ještě dlouhou dobu smuteční tečku na rodinném hrobě a nám tak poskytly potřebný čas k přijmutí tatínkova odchodu. Děkujeme  M.P.

přijato: 27.2.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Milá paní Evo - pohřební služba Praha 3, moc děkuji za maminku a za sebe, jak jste se nám příkladně věnovala při plánování tatínkova pohřbu. M.CH.

přijato: 25.2.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Obzvláště ve smutné chvíli potěší citlivý přístup a profesionálně odvedená precizní práce. Děkuji zaměstnancům pobočky pohřební služby Praha Čakovice za vzornou spolupráci a skvělé rady při výběru větší smuteční květiny stejně jako za její konečnou krásnou podobu. Práce všech zaměstnanců byla příkladná. V.

přijato: 22.2.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Vážení přátelé, děkuji Vám za Vaši spolehlivost. Květinové koše byly opravdu krásné, svěží a naši kamarádku by jistě také potěšily…Ráda Vás a Vaše služby doporučím přátelům, kteří se octnou v tak lidské chvíli smutku. S pozdravem E.B.

přijato: 22.2.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dne 30.1.2017 jsme navštívili Pohřební službu ELPIS v Praze 2,Kateřinská ul. Z předchozího využití služeb vím, že byly velmi kvalitní. Tentokrát s námi jednala Pohřební poradkyně p. Veronika Ročáková. Její jednání bylo velmi profesionální a příkladné. Děkujeme a můžeme jen doporučit. J. a E. Č.

přijato: 1.2.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda
Facebook Instagram
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace