Reference - hodnocení klientů


Náš pohřební ústav zastává názor, že nejlepší referencí jsou hodnocení našich klientů, kterých si naši pracovníci velice váží.

 

Veden ideou vzkříšení, která povýší zesnulého k dokonalosti věčného života,
stává se ten,kdo pohřbívá, prostředníkem a zároveň nositelem kulturních hodnot

Fridrich Schiller

Pro ukázku námi realizovaných pohřbů se můžete podívat do naší Galerie

celkový počet referencí je 143

Dne 30.1.2017 jsme navštívili Pohřební službu ELPIS v Praze 2,Kateřinská ul. Z předchozího využití služeb vím, že byly velmi kvalitní. Tentokrát s námi jednala Pohřební poradkyně p. Veronika Ročáková. Její jednání bylo velmi profesionální a příkladné. Děkujeme a můžeme jen doporučit. J. a E. Č.

přijato: 1.2.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den, paní Celinová, chtěla jsem vám i vašim kolegům poděkovat za citlivý doprovod pri přípravě pohřbu i pri pohřbu samotném. Poradila jste, když bylo potřeba. Všichni jste vycházeli vstříc všem našim přáním a vše proběhlo přesně dle domluvy. A to s pietou a respektem k mému zemřelému tátovi i k nám pozůstalým. Upřímně vám za to děkuji, P.G.

přijato: 19.1.2017
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den,ráda bych Vám poděkovala za Vaše služby, respektive panu Kubíčkovi z pobočky na Bulovce. Zařizovala jsem pohřeb poprvé a pro naší rodinu to bylo velice bolestné. Jsem moc vděčná za laskavý servis ze strany pana Kubíčka. O vše se perfektně postaral, navzdory situaci jsme se v jeho kanceláři cítili uvolněně. Obřad samotný byl důstojný, dodané květiny a věnce krásné. Pane Kubíčku, jste muž na svém místě! Děkuji. J.V.

přijato: 27.11.2016
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den, děkujeme paní Evě Celinové  za profesionální a citlivý přístup při objednávání rozloučení s panem FK dne 10.10.2016 v kanceláři Elpis na Vinohradech. Rodina K.

přijato: 27.11.2016
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezda

Vážený pane Mangle, ještě jednou vám velice děkujeme za perfektní služby, důstojnou organizaci a Váš lidský přístup. Byli jsme moc spokojeni a překvapeni, jakým důstojným způsobem se tato smutná služba nechá vykonávat. Děkujeme Vám i ELPISu, že takto pozůstalým pomáháte. S pozdravem, ing. FR

přijato: 23.11.2016
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Vážený pane majiteli,chtěli bychom velmi poděkovat Vašemu pohřebnímu ústavu, a to za velmi profesionální práci,citlivý přístup a velmi vstřícné a lidské chování,které se nám dostalo při přípravách na  poslední rozloučení s naší drahou zesnulou maminkou a babičkou JZ. Tuto atmosféru se vším všudy co výše uvádím nám poskytla Vaše obětavá,příjemná a velmi slušná paní Haladová Ludmila na pobočce pro Prahu 5 na Bělidle 27. Poradila nejen se všemi administrativními kroky,ale dala i psychickou podporu nám všem ,včetně pomoci s výběrem živých květinových výzdob.Tímto bych chtěl poděkovat také děvčatům,která skutečně tuto  nádhernou výzdobu vytvořila a která byla ještě možná hezčí než bylo nafoceno v  katalogu.Když už tento okamžik v lidském životě nastane,že člověk zemře,je velmi příjemné,že ho dokáží pomoci zvládnout takoví lidé,které máte ve svém týmu a které jsem jmenoval.Z a rodinu S - L a E z Prahy 5 Smíchova.

přijato: 20.11.2016
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den, dovolte mi prosím udělit pochvalu pobočce v Neratovicích a také celé vaší společnosti za profesionální přístup a perfektní servis při konání pohřebního obřadu paní M S, dne 20.7.2016 v Líbeznicích. Se službami a přístupem všech vašich zaměstnanců jsem byl nadmíru spokojen a tímto jim, i vám, ještě jednou děkuji. S pozdravem J S.

přijato: 21.7.2016
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat paní Haladové z pobočky na Smíchově za velmi milý a profesionální přístup v takové smutné situaci, jakou je pohřeb blízkého člověka.H K

přijato: 13.4.2016
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezda

Vážení a milí, dovolte mi prosím tímto velmi poděkovat za naprosto perfektní a profesionální služby, které jste nám poskytli v těžkých chvílích při ztrátě našeho milovaného. Nemohu nenapsat Vám, jak moc nám pomohla podpora ze strany Vaší zaměstnankyně Pohřebního ústavu Neratovice - Radmilky Flégrové. Z její strany nebyl problém naprosto v žádném směru a ve všem nám maximálně vyšla vstříc s nadlidskou ochotou. Je to úžasná a obětavá dáma, která nám ty nejtěžší chvíle maximálně usnadnila. Moc děkujeme za prokázané služby. S přátelským pozdravem a s úctou, VM s rodinou.

přijato: 22.3.2016
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda

Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat vaší pohřební službě, jmenovitě panu Kubíčkovi z vaší pobočky pohřební služby Bulovka z Prahy 8. Když zemřela moje milovaná maminka, myslela jsem, že v žádném případě přes ten obrovský smutek nezvládnu pohřeb připravit. Opak byl pravdou a bylo to opravdu nádherné a důstojné rozloučení. Vše díky nemalé pomoci pana Kubíčka, který mě když už jsem byla v koncích jemně nasměroval a poradil mi. Jeho laskavost je také jeden z důvodů, proč jsem vše zvládla. Dokonce jsem díky jeho pomoci vybrala i krásné památeční sklo. Cítím k němu a k vaší práci velkou úctu. Speciální poděkování také patří vašim floristkám, věnec z chryzantém a ostatní květiny  byly  nádherné. s pozdravem KH

přijato: 18.1.2016
hodnocení: hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace