Druhy pohřbů

Vyberte si způsob rozloučení se svými blízkými

Lepší představu získáte kliknutím vpravo na konkrétní obřadní síň včetně virtuální prohlídky nebo přímo do galerie.

  • Pohřeb se smutečním obřadem - jedná se o smuteční rozloučení za účasti pozůstalých v obřadní síni a následné zpopelnění v krematoriu nebo uložení do hrobu. Záleží na Vašem rozhodnutí, jakou obřadní síň si vyberete.

  • Pohřeb do země na hřbitově - může proběhnout jak za účasti pozůstalých, tak bez ní. Naše nabídka služeb spojených s uložením zesnulého do hrobu je kompletní, tzn. včetně zajištění výkopu hrobu, květinových darů, řečníka či kněze k promluvě přímo na hřbitově, na přání zajišťujeme i živou hudbu.

  • Církevní pohřeb v kostele či kapli - pokud se rozhodnete pro církevní obřad v kostele nebo v kapli, zajistíme pro Vás vše potřebné - zapůjčení katafalku, svícnů a stojanů na věnce, pohřební limuzínu či kočár, reprodukovanou nebo živou hudbu, kněze, případně civilního řečníka.

  • Speciální pohřeb - zajišťujeme i speciální druhy pohřbů, například státní, vojenské, diplomatické či pohřby významných zesnulých z kulturní a společenské scény VIP.

  • Pohřeb v domě smutku - Open air - rozloučení proběhne v místě bydliště, na chatě nebo na jiném, zesnulému oblíbeném, místě (fotbalové hřiště, hasičská stanice apod.).

  • Kremace bez obřadu - jedná se o pouhou kremaci bez účasti pozůstalých s následným vyzvednutím urny. Na přání objednavatele zajišťujeme přítomnost u kremace nebo provedení zpopelnění v přesně stanovenou hodinu.

  • Rozloučení v kruhu rodinném v naší rodinné rozlučkové místnosti ELPIS - Návštěva zemřelého v rodinném kruhu. Neformální a velmi osobní forma rozloučení v naší místnosti (Kostelec nad Labem).

  • Rozloučení s urnou - přivezeme urnu k místu jejího uložení a zařídíme obřad rozloučení s urnou - Foto zde.

Zajišťujeme kompletní vypravení smutečních obřadů po celé České republice.

Rozloučení se zesnulým je výjimečná událost a ne každému vyhovuje tradiční smuteční obřad, my umíme splnit každé Vaše přání k realizaci smutečního rozloučení.

 

Facebook Instagram
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace