ELPIS - Pohřební ústav v hl. m. Praze
telefonJSME STÁLE NA TELEFONU
(420) 602 200 700
(420) 283 843 032
Volejte zdarma – 800 100 359
Náhrobky Urny Květiny Rakve Kanceláře

Výběrová řízení na pracovní pozice

V pohřebnictví náš tým pracuje již přes 25 let. Nyní, posilujeme náš pracovní tým. Máte-li zájem o perspektivní práci a máte nám co nabídnout, pošlete Váš strukturovaný životopis. Práce je vhodná pro pracovníky, vyzrálé, odpovědné, bez exekucí, časově flexibilní s motivací osobního rozvoje a dlouhodobého zaměstnání.

Elpis s.r.o. – SEKCE POHŘEBNICTVÍ, VYHLAŠUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA PRACOVNÍ POZICE:

1)    PRACOVNÍK/CE V POHŘEBNICTVÍ – ŘIDIČ 

Pracoviště Kostelec nad Labem (Neratovicko, Brandýsko, Praha). Možnost ubytování.

Podmínka vlastní auto pro dojíždění do zaměstnání a ŘP. Příspěvek na dojíždění na pracoviště.

Mzda 23 000 - 35 000 Kč po zaučení. Návrh mzdy na základě osobního jednání. Osobní jednání je možné až po zaslání osoního životopisu, viz. níže.

BRUTTO MZDA se odvíjí od toho, co nám můžete nabídnout v pracovní oblasti: 
DLE MZDOVÉHO PŘEDPISU ELPIS s.r.o.:
-    PRÉMIE AŽ 150 % ZE ZÁKLADNÍ MZDY
-    PO ROCE % Z OBRATU POHŘEBNÍHO ÚSTAVU ELPIS

K dispozici mobilní telefon.


2)    PRACOVNÍK/CE V POHŘEBNICTVÍ – SJEDNAVATEL, OBSTARAVATEL POHŘBŮ pro Prahu 2.

Do našeho týmu pohřebního ústavu hledáme časově flexibilního a loajálního zaměstnance pro pracoviště Praha. Jedná se o sjednávání smutečních služeb s pozůstalými. Pro práci je zapotřebí administrativní pečlivost, znalost práce na PC v prostředí Microsoft Office a vlastní vozidlo pro dojíždění.

Práce je vhodná pro uchazeče středního a pozdního věku, vyzrálé, odpovědné, bez exekucí, časově flexibilní s motivací osobního rozvoje a dlouhodobého zaměstnání. Práce se vykonává v týdnu včetně občasných víkendových směn na našich pobočkách v Praze, Brandýse a Neratovicích. Po zaučení možná smlouva na dobu neurčitou. Mzda 25 - 35 000,-Kč, Příspěvek na dojíždění na pracoviště. Po roce procenta z obratu. 

3)    BRIGÁDA - MYTÍ VOZIDEL OBSAZENO

Do našeho týmu pohřebního ústavu hledáme pracovníka na profesionální mytí vozidel cca 2x v týdnu. Práce je vhodná pro pečlivé osoby jakéhokoliv věku. Pracoviště: Kostelec nad Labem.

4)     Florista - květinářka i nezaučená do naší vazárny květinových darů.

Na základní pozici přijmeme pracovnici/ka pro přípravu květinových darů. Nezaučené zaškolíme. Pracoviště Praha 9. Od 11/2018 pracoviště Kostelec nad Labem. Příplatek na dopravu. Podmínka: chuť pracovat a rozvíjet se. Mzda 21 500,- Kč - 35 000,-KčPo roce procenta z obratu. 

5)     Aranžér květinových darů.

Aranžér květinových darů rozváží květinové dary, manipuluje s nimi, sváží objednávky z jednotlivých kanceláří. Podmínkou je ŘP B - jezdí se s dodávkou. Mzda 21 500 Kč,-Kč - 35000,-Kč. Příspěvek na dopravu. Po roce procenta z obratu. 

6)     Obřadník smutečních rozloučení.

Pro Prahu, Prahu východ a Mělník. Podmínkou je mít vlastní vozidlo k cestám do práce. Kvalitní hlasový projev, empatie předpokladem. Mzda 25 - 35000,-KčPříspěvek na dojíždění na pracoviště. Po roce procenta z obratu. 

7)     Vizážistka - vizážista.

Pracoviště Kostelec nad Labem, úprava zesnulých, oblékání, kosmetika. Naučíme -zaškolíme. Příspěvek na dojíždění do práce. Mzda 25 - 35000,- KčPo roce procenta z obratu. 

Pravdivý a strukturovaný životopis zasílejte prosím na: prace@elpis.cz


Děkujeme za Váš zájem.

Váš ELPIS Team.rakvevěncenáhrobkyurnyelpis 

©elpis