ELPIS - Pohřební ústav v hl. m. Praze
telefonJSME STÁLE NA TELEFONU
(420) 602 200 700
(420) 283 843 032
Volejte zdarma – 800 100 359
Náhrobky Urny Květiny Rakve Kanceláře

Virtuální prohlídky - obřadní síně

Prohlídku zahájíte kliknutím na obrázek.

Krematorium Strašnice Ústřední obřadní síň Olšanské hřbitovy - Nová obřadní síň
Krematorium Strašnice Ústřední obřadní síň Olšanské hřbitovy - Nová obřadní síň
     
Krematorium v Motole Kaple svatého Václava Vinohradská obřadní síň
Krematorium v Motole Kaple svatého Václava Vinohradská obřadní síň
     
 Ďáblický hřbitov  Kostel sv. Jiljí  Neratovice-Lobkovice
Ďáblická kaple  Kostel sv. Jiljí Neratovice-Lobkovice 
     
  Mělník – Chloumek  
  Mělník – Chloumek  

___________________________________________________________________________________

Velká obřadní síň - Krematorium Strašnice
Velká obřadní síň ve Strašnicích je součástí krematoria Strašnice, které se rozkládá vedle Vinohradského hřbitova. Tato obřadní síň pojme přibližně 80 sedících a přibližně 500 stojících smutečních hostů. Vchod je situován přímo proti vstupní bráně. V blízkosti možnost parkování. Nejbližší MHD je zastávka tramvají "Krematorium Strašnice". VYTÁPĚNO!

Malá obřadní síň - Krematorium Strašnice
Malá obřadní síň ve Strašnicích je součástí pražského krematoria Strašnice, které se rozkládá vedle Vinohradského hřbitova. Tato obřadní síň pojme přibližně 40 sedících a 60 stojících smutečních hostů. Vchod do obřadní síně se nachází na pravé straně krematoria. V blízkosti možnost parkování. Nejbližší MHD je zastávka tramvají "Krematorium Strašnice". VYTÁPĚNO!

Vinohradská obřadní síň
Vinohradská obřadní síň stojí na Vinohradském hřbitově vlevo od vchodu na Vinohradský hřbitov (200 metrů). Síň pojme přibližně 20 sedících a přibližně 30 stojících smutečních hostů. Nejbližší tramvajová zastávka MHD "Vinohradské hřbitovy","Krematorium Strašnice". V blízkosti možnost parkování. NEVYTÁPĚNO!

Nová obřadní síň - Olšanské hřbitovy
Nová obřadní síň na Olšanech se nachází přímo na olšanském hřbitově proti výškové budově na křižovatce ulic Želivského x Vinohradská. Síň má kapacitu přibližně 20 sedících a přibližně 60 stojících smutečních hostů. Placené parkoviště pro auta je v těsné blízkosti vstupu do hřbitova a nejbližší zastávka MHD a metro trasy A "Želivského" nebo tramvajová zastávka "Želivského". VYTÁPĚNO!

Ústřední obřadní síň - Olšanské hřbitovy
Ústřední obřadní síň se nachází na Olšanském hřbitově vlevo od hlavní brány na ulici Vinohradská. Tato síň pojme přibližně 20 sedících a přibližně 50 stojících smutečních hostů. V blízkosti možnost parkování, nejbližší tramvajová zastávka MHD "Olšanské hřbitovy". VYTÁPĚNO!

Ďáblická kaple
Kaple se nachází na Ďáblickém hřbitově vlevo od hlavní brány. Do kaple se vejde přibližně 10 sedících a přibližně 20 stojících smutečních hostů. V síni není možnost řečníka. Hudbu si obstarávají sami pozůstalí včetně spuštění. Nejbližší autobusová zastávka MHD "Ďáblický hřbitov". NEVYTÁPĚNO!

Kaple sv. Václava - Vinohradský hřbitov
Kaple sv. Václava se nachází na Vinohradském hřbitově proti obřadní síni na stejném hřbitově. Kaple je nově rekonstruována. Kapacita kaple je 20 sedících a cca 40 stojících. Vybavena katafalkem s osvětlením. Nejbližší tramvajová zastávka "Vinohradské hřbitovy". NEVYTÁPĚNO!

Krematorium Motol
Smuteční obřadní síň Krematoria Motol je součástí lesního hřbitova Motol. Tato síň pojme přibližně 40 sedících a přibližně 80 stojících smutečních hostů. V blízkosti je možnost parkování. Nejbližší tramvajová zastávka MHD "Krematorium Motol". VYTÁPĚNO!

 

 

Přehled hudby v obřadních síních je pouze orientační a aktuálně se může lišit od nabídky v obřadních síních.

Hudba ve Velké a Malé obřadní síni krematoria STRAŠNICE, v Nové obřadní síni a v Krematoriu MOTOL k náhlednutí zde.

Hudba pro Ústřední obřadní síň zde.

 

rakvevěncenáhrobkyurnyelpis 

©elpis