ELPIS - Pohřební ústav v hl. m. Praze
telefonJSME STÁLE NA TELEFONU
(420) 602 200 700
(420) 283 843 032
Volejte zdarma – 800 100 359
Náhrobky Urny Květiny Rakve Kanceláře

Výběrová řízení na pracovní pozice

V pohřebnictví náš tým pracuje již přes 25 let. Nyní, posilujeme náš pracovní tým. Máte-li zájem o perspektivní práci a máte nám co nabídnout, pošlete Váš strukturovaný životopis. Práce je vhodná pro pracovníky, vyzrálé, odpovědné, bez exekucí, časově flexibilní s motivací osobního rozvoje a dlouhodobého zaměstnání.

Elpis s.r.o. – SEKCE POHŘEBNICTVÍ, VYHLAŠUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA PRACOVNÍ POZICE:

1)    PRACOVNÍK/CE V POHŘEBNICTVÍ – ŘIDIČ (MANIPULACE A ÚPRAVA ZESNULÝCH, MANIPULACE S RAKVÍ, ŘÍZENÍ POHŘEBNÍHO AUTA, ÚDRŽBA, ČIŠTĚNÍ, MYTÍ FIREMNÍCH AUT, DRŽENÍ POHOTOVOSTNÍCH SLUŽEB, SKLADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ, ÚKLID SVÉHO PRACOVIŠTĚ, FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ.)

Pracoviště Kostelec nad Labem (Neratovicko, Brandýsko). Možnost ubytování.

Podmínka vlastní auto pro dojíždění do zaměstnání a ŘP. Příspěvek na dojíždění na pracoviště.

Mzda 23 000 - 35 000 Kč po zaučení. Návrh mzdy na základě osobního jednání. Osobní jednání je možné až po zaslání osoního životopisu, viz. níže.

BRUTTO MZDA se odvíjí od toho, co nám můžete nabídnout v pracovní oblasti: 
DLE MZDOVÉHO PŘEDPISU ELPIS s.r.o.:
-    PRÉMIE AŽ 150 % ZE ZÁKLADNÍ MZDY
-    PO ROCE % Z OBRATU POHŘEBNÍHO ÚSTAVU ELPIS

K dispozici mobilní telefon.


2)    PRACOVNÍK/CE V POHŘEBNICTVÍ – SJEDNAVATEL, OBSTARAVATEL POHŘBŮ

Do našeho týmu pohřebního ústavu hledáme časově flexibilního a loajálního zaměstnance pro pracoviště Praha. Jedná se o sjednávání smutečních služeb s pozůstalými. Pro práci je zapotřebí administrativní pečlivost, znalost práce na PC v prostředí Microsoft Office a vlastní vozidlo pro dojíždění.

Práce je vhodná pro uchazeče středního a pozdního věku, vyzrálé, odpovědné, bez exekucí, časově flexibilní s motivací osobního rozvoje a dlouhodobého zaměstnání. Práce se vykonává v týdnu včetně občasných víkendových směn na našich pobočkách v Praze, Brandýse a Neratovicích. Po zaučení možná smlouva na dobu neurčitou.

3)    BRIGÁDA - MYTÍ VOZIDEL

Do našeho týmu pohřebního ústavu hledáme pracovníka na profesionální mytí vozidel cca 2x v týdnu. Práce je vhodná pro pečlivé osoby jakéhokoliv věku. Pracoviště: Kostelec nad Labem.

Pravdivý a strukturovaný životopis zasílejte prosím na: prace@elpis.cz


Děkujeme za Váš zájem.

Váš ELPIS Team.rakvevěncenáhrobkyurnyelpis 

©elpis